13.9.2017 Iniciačné prahy – BA

Ako transformovať vlastné tiene na svetlo?

Čo je prah osobnej iniciácie a ako cez neho prejsť so cťou?
Bežný život sám o sebe je výzvou – chceme zvládnuť aj rodičovstvo, aj prácu, aj osobný rozvoj aj naše vzťahy. Chceme byť rodičmi, milencami, podnikateľmi, dobrými ľuďmi. Chceme si dávať a napĺňať naše ciele. Chceme sa v bezpečí nechať niesť životom na vlne dôvery a lásky. Chceme byť sami sebou a pritom zapadnúť do našej vyvolenej komunity. Chceme toho od seba skutočne veľa. A väčšinou to aj dávame.

A občas to stojí mnoho síl. Príliš mnoho na to, aby sme ten ďalší krok chceli a mohli urobiť. Možno treba zmeniť rodinu, možno prácu, možno partnera, možno bydlisko, možno seba… Stoja ale proti nám traja významní strážcovia, ktorí nás zastavujú, ak nie sme pripravení. Strážia dôležitý prah, cez ktorý sa potrebujeme dostať, aby sme sa stali tými, ktorými sa máme stať. Aby sme našli svoju najhlbšiu podstatu a stali sa sebou viac. Najviac ako sa len dá. A to najradšej v mieri a radosti a ľahkosti 🙂

Potenciálne je každá kríza v našom živote prahom, vďaka ktorému sa staneme viac sebou. Potenciálne každý tieň, každý blok, každý výbuch, každú zradu a každú bolesť môžeme premeniť na svetlo. Každá prekážka nám umožní priniesť do nášho života viac svetla. Svetla, vďaka ktorému uvidíme lepšie a jasnejšie naše zdroje, naše úlohy, naše poslanie, naše vlastné JA. Ak sa dostaneme cez 3 strážcov…

Kto je to? Čo pre nás robia? Čo s nimi máme robiť my? 

Tento workshop vám predstaví 3 strážcov prahu, zručnosti sebauvedomenia, pochopenia vlastných kríz a ich premenu na príležitosti pre osobný rozvoj do hĺbky, jasnosti, vedomia. Večer zahŕňa prednášku a praktickú časť.

Prednáša 
YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax.
(Austrália, Izrael, Veľká Británia, Slovensko, Česko, Nemecko, Juhoafrická republika, Panama)

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

Miesto: Centrum Rafael, Narcisová 5, Bratislava
18:00 – 21:00
Príspevok: 20 Eur

kontakt:
PACE Stanka: 0905 659 599
KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU: