22.9.2017 Vôľa a rozhodovanie #2 BA

Ako sa rozhodovať a konať na základe svojich rozhodnutí?
Druhá časť prednášky o vôli zameraná na vykonanie rozhodnutí.

Na prvom seminári 4.7. 2017 sme hovorili o tom, čo je vôľa, ako sa rozhodujeme a ako sa rozhodovať „správne“. Správne znamená tak, aby sme sa rozhodli v súlade so svojím JA, svojou dušou a svojím účelom. Aby sme svoje rozhodnutie v budúcnosti neoľutovali.  Ale niekedy to nestačí. Niekedy sa rozhodnem správne a….

nič… nie a nie to urobiť. Alebo začnem a mám problém vytrvať. Prokrastinujem.

A skvelá rada „Chce to len pevnú vôľu… Musíš sa prinútiť… Primäj sa…“ nepomáha. Prečo? Lebo chcieť nestačí. Ani rozhodnúť sa nestačí… Chce to ešte čosi… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

Čo nám bráni robiť veci, pre ktoré sme sa rozhodli? Ako funguje vôľa a čo ju môže blokovať? Dá sa to nejako ovplyvniť?

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

Predstavenie psychofonetiky ako nástroja metodického rozvoja sebaempatie. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov. Praktický workshop o vôli, rozhodovaní a konaní.

Workshop vedie 
YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax.
(Austrália, Izrael, Veľká Británia, Slovensko, Česko, Nemecko, Juhoafrická republika, Panama)

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

Miesto: Bratislava, Centrum Svet možností, Tehelná 25
18:00 – 21:00
Príspevok: 20 Eur

kontakt: 0905 659 599
KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU: