5.8.2018 Skutočné odpustenie ako akt sebaposilnenia – BA

Odpustenie je liečivý, očistný a životodarný proces. Ale len ak je skutočné…
Odpustenie ako čistý úmysel, povinnosť, ideológia, náboženské zadanie či prázdne slová je často len zavádzajúca ilúzia. Odpustenie určite nemôže byť intelektuálny proces a len samotný úmysel odpustiť nemá dostatok sily na to, aby ovplyvnil skutočný život.

Aby odpustenie mohlo byť účinné, musí sa stať skutočnosťou v našej vlastnej skúsenosti, nielen v našom úmysle. A aby sa stalo skutočnosťou, proces odpustenia musí transformovať skúsenosť, ktorá mu predchádzala, hnev, pomstu, neprajnosť, negativitu, uzavretie… Tieto skutočnosti nežijú nielen v našej mysli, ale aj v našej hlbokej emocionálnej skúsenosti a v hĺbke našej telesnej pamäte. A tam, kde žijú (tieto hlboko zakorenené, vnútri pôsobiace sily, ktoré sú v protiklade s odpustením), musí začať aj transformácia smerom k odpusteniu.

Na ukotvený, transformatívny, životodarný čin ozajstného odpustenia je potrebné vytvoriť si perspektívu voči sebe samému a urobiť skutočné osobné zmeny, pre ktoré sa rozhodneme.

Tento seminár vám predstaví psychofonetiku ako jeden z nástrojov, ktorý vám môže umožniť získať zručnosti sebauvedomenia, pochopenia a vytvorenia hlbšej perspektívy voči vlastnej skúsenosti práve vetdy, keď je to potrebné.
Psychofonetika je metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

 

Workshop vedie:

YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

 

Miesto: Monsters Cafe, Rusovska cesta 50-56, Bratislava
Kedy:  Nedeľa 5.Augusta, 18:00 – 21:00
Cena: 15
Eur

 

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU: