23.-28.01. Škola empatie 1.2


for english version click here

ŠKOLA EMPATIE OTVÁRA NOVÝ ZÁKLADNÝ ROČNÍK

Zápis na štúdium Psychofonetiky v Škole empatie ešte prebieha a končí už v januári 2018. Nateraz je to posledná možnosť zapísať sa na štúdium.

 

Akadémia Psychosofie pre strednú Európu (PACE) otvára po piaty krát na Slovensku nový ročník Školy Empatie – 3 ročného vzdelávania v psychofonetickom poradenstve. Prvý úvodný seminár 16. – 20. novembra 2017 ponúkol možnosť oboznámiť sa so základnými praktickými nástrojmi Psychofonetiky. Môžete sa pridať ešte počas druhého seminára 23.-28.1.2018.

Tento praktický a zážitkovo orientovaný seminár Vám umožní spoznať základné princípy Psychofonetiky, ale aj preskúmať, spoznať to, čo ste sa vždy chceli o sebe dozvedieť. Je možné, že na mieste vyriešite niektoré svoje traumy, či dilemy, s ktorými si už dlho lámete hlavu.

ČO JE PSYCHOFONETIKA?

Štúdium v základnom ročníku je určené širokej verejnosti pre osobný, profesionálny a spirituálny rozvoj. Profesionálne poskytuje nadstavbové vzdelávanie najmä tým, ktorí pracujú v poradenských, pedagogických, psychologických, manažérskych, alebo iných pomáhajúcich profesiách.

Počas 7 intenzívnych 5-dňových cyklov ročného štúdia prejdete tréningom rozvoja vlastných osobnostných a komunikačných kompetencií, prehĺbenia procesov seba-vedenia, seba-liečenia a osobnostnej transformácie.

Nový prvý ročník štúdia začal Intenzívom 1.1:

Úvodný seminár 1.1   Základy Psychofonetiky

  • Štruktúra psychiky, duša a trávenie skúsenosti
  • Úvod do teórie a etických princípov Psychofonetiky
  • Fenomenológia skúseností: vnímanie, gesto, vizualizácia a zvuk duše
  • Empatia k sebe – základné zručnosti

 

Ak sa ešte rozhodujete, či nastúpiť na štúdium Psychofonetiky, aj seminár 1.2 v januári 2018 môžete zobrať ako orientačný. Svojou štruktúrou zodpovedá riadnemu vzdelávaniu, a ak sa na jeho konci rozhodnete pre ucelené jednoročné štúdium základného ročníka Psychofonetiky v Škole empatie, tento seminár sa Vám započítava do štúdia. Naopak, ak aj po jeho skončení nebudete pokračovať v štúdiu, určite Vám svojim praktickým zameraním prinesie mnoho inšpirácii a inú perspektívu do života.

V prípade, že sa už rozhodujete pre celoročné vzdelávanie, pozrite si PODMIENKY ŠTÚDIA a TERMÍNY VZDELÁVANIA.

 

Seminár opäť vedie Yehuda Tagar
(Austrália, Južná Afrika, Anglicko), terapeut, zakladateľ psychofonetiky, riaditeľ Psychophonetics Institute International, predseda Akadémie Psychosofie pre Strednú Európu a zakladateľ a lektor Školy empatie na Slovensku.

Sledujte nás aj na facebooku Škola empatie a na ŠKOLA EMPATIE-Akadémia Psychosofie Bratislava – skupina

 

KTO JE YEHUDA TAGAR?

 

Vzdelávanie prebieha v Bernolákove.
Absolvovaný intenzív vás nezaväzuje k celoročnému štúdiu.
Cena 6dňového semináru 1.2 je 290 Eur.

CHCEM VEDIEŤ VIAC

V PRÍPADE VÁŽNEHO ZÁUJMU SA PROSÍM ZAREGISTRUJ TU: