16.11.2017 Nový ročník štúdia v Škole empatie


 

ŠKOLA EMPATIE OTVÁRA NOVÝ ROČNÍK

Už od 1.5.2017 začína zápis na štúdium Psychofonetiky v Škole empatie.

 

Nový ročník otvoríme už na jeseň 2017. Prvý vstupný seminár 16. – 20. novembra 2017 ponúka okrem iného možnosť oboznámiť sa so základnými praktickými nástrojmi Psychofonetiky, ktoré môžete hneď začať používať vo svojom každodennom živote v prospech svojho osobného rozvoja.

Tento praktický a zážitkovo orientovaný seminár Vám umožní spoznať základné princípy Psychofonetiky, ale aj preskúmať, spoznať to, čo ste sa vždy chceli o sebe dozvedieť. Je možné, že na mieste vyriešite niektoré svoje traumy, či dilemy, s ktorými si už dlho lámete hlavu.

Ak sa ešte rozhodujete, či nastúpiť na štúdium Psychofonetiky, tento seminár môžete zobrať ako orientačný. Svojou štruktúrou zodpovedá riadnemu vzdelávaniu, a ak sa na jeho konci rozhodnete pre ucelené jednoročné štúdium prvého ročníka Školy empatie, tento seminár sa Vám započítava do štúdia. Naopak, ak aj po jeho skončení nebudete pokračovať v štúdiu, určite Vám svojim praktickým zameraním prinesie mnoho inšpirácii a inú perspektívu do života.

Vzdelávanie prebieha v Bernolákove.

V prípade, že sa už rozhodujete pre vzdelávanie, pozrite si PODMIENKY ŠTÚDIA a TERMÍNY VZDELÁVANIA.

Seminár opäť vedie Yehuda Tagar
(Austrália, Južná Afrika, Anglicko), terapeut, zakladateľ psychofonetiky, riaditeľ Psychophonetics Institute International, predseda Akadémie Psychosofie pre Strednú Európu a zakladateľ a lektor Školy empatie na Slovensku.

Sledujte nás aj na facebooku Škola empatie a na ŠKOLA EMPATIE-Akadémia Psychosofie Bratislava – skupina

 

Dear friends,

we plan to open new Foundation year of our School of Empathy. We want to start with first seminar on November 16th -20th 2017. Intensive is dedicated for people interested in study in our Foundation year of our School of Empathy. For more – look at: facebook Skola empatie a naŠKOLA EMPATIE-Akadémia Psychosofie Bratislava – group

Looking forward to meet you :)