27.9.2017 Obrazy duše – BA

OBRAZY DUŠE

výtvarné a rozvojové kurzy pre dospelých

Všetci sa rodíme ako umelci. Spojením sa s našou vnútornou pamäťou prostredníctvom svojho tela a jej vyjadrením vieme komunikovať so svojím vnútrom. Či už je to tanec, maľba, alebo iný druh umenia, je to jazyk našej duše, ktorá cez nás prehovára.

Kurzy OBRAZY DUŠE sú zamerané na rozvoj vnútornej slobody a sebavyjadrenia prostredníctvom výtvarnej tvorby.
Hlavnými prostriedkami sú podporné techniky, vďaka ktorým sa dokážeme oslobodiť od zažitých konceptov, spojiť sa so sebou vo svojej podstate a tvoriť slobodne z tohto miesta a výtvarná tvorba ako prostriedok učenia a práce na svojom vývoji.
Jednotlivé výtvarné techniky a ich zvládnutie a zároveň možnosť nahliadnuť priamo do svojho vnútra sa stávajú nástrojom pre vyjadrenie seba i uchopovanie sveta. Tvoriť a žiť.

Kurzy sú určené začiatočníkom aj ľudom, ktorý chcú rozvíjať svoje výtvarné cítenie a zručnosti pri zvládaní jednotlivých techník a rovnako ľuďom, ktorých láka výtvarná tvorba ako prostriedok uvoľnenia, sebapoznania a sebavyjadrenia. Pri práci na jednotlivých témach sa okrem porozumenia vnútorných procesov v prepojení s procesom tvorby sa tiež aktivuje proces podpory životných síl a liečenia. 

Pracovať budeme Vďaka malej skupine bude vytvorená komorná atmosféra s možnosťou pracovať intenzívne v skupine a tiež venovať sa aj každému individuálne.

Termíny:
STREDA: 10.00-12.30
začiatok: 27.9.2017 (úvodná hodina)
STREDA: 17.30-20.00
začiatok: 27.9.2017 (úvodná hodina)

Kde: Ateliér Na Hrebienku 7, Bratislava – Staré mesto

cena:
168 EUR / 12 stretnutí (vrátane úvodnej hodiny) 
á 150 minút, materiál v cene
( september – december 2017)
18 eur – jednorázový vstup – úvodné stretnutie (je možné si v prípade záujmu vyskúšať úvodné stretnutie samostatne a následne sa pripojiť od druhého stretnutia ku kurzu)
 

V prípade, že by ste týmto výtvarným a sebarozvojovým kurzom, prípadne jednou hodinou na vyskúšanie, chceli niekoho potešiť ako darčekom, pripravíme vám darčekový poukaz.


Kurzy vedieMária Kubasáková – vyštudovaná výtvarníčka a architektka, venuje sa voľnej maľbe, grafike. Vedie výtvarné kurzy pre deti a dospelých, kde prepája výtvarnú tvorbu s podpornými terapeutickými prvkami. Pracuje s deťmi v škôlke a predškole Atelier LES. Štvrtý rok sa venuje štúdiu s terapeutickým zameraním na Škole empatie v Bratislave (PACE). Robí osobné konzultácie, kde pracuje s cítením v tele a vonkajším vyjadrením formou dramatoterapeutického procesu,…

info a prihlasovanie:
laloba.skupina@gmail.com

0911 730 073
facebook-laloba.skupina