11.11.2017 Rodičovské pochybnosti BA

Rodičovské pochybnosti
Ako vybrať najlepšiu cestu pre svoje dieťa?

Výchova dieťaťa sa v poslednej dobe stáva pomerne zložitou záležitosťou. Ako rodičia máme stále menej a menej istoty. A najneskôr s prvým vzdorom príde otázka – som naozaj dobrá mama, dobrý otec? Sprevádzam svoje dieťa životom správne?

Hneď od počiatku sme konfrontovaní s množstvom rozhodnutí. Ktoré plienky – látkové, papierové alebo žiadne. Či začať prvú stravu ovocím, zeleninou, či dávať mäso alebo nie. Rôzne typy masáží, znakovania, pohybových a senzorických pomôcok, rôzne druhy literatúry o výchove detí, ktoré zaručujú ten správny prístup a sľubujú, že to je to pravé pre vývin vášho dieťaťa.

Pochybnosti sprevádzajú výchovu dieťaťa. Niekoho trápia viac, niekoho menej. Sú však úplne neužitočné, ak nás začnú paralyzovať.

Ako si vybrať z toho množstva múdrych rád, ako zistiť, čo je naozaj pre moje dieťa to pravé? Ako využiť pochybnosti pre hľadania toho „správneho“ riešenia a ako ich „krotiť“, aby nás neparalyzovali a mohli sme sa spoľahnúť na vlastný úsudok?

Predstavíme si zručnosti sebauvedomenia, pochopenia, spracovania a prekonávania pochybností a dáme tak priestor tomu, aby sme sa mohli rozhodovať a konať autenticky z vlastného vnútra a dôverovali sebe ako rodičovi.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj uprostred osobnej krízy vďaka procesu vytvorenia hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

 

Prednáša 
YEHUDA TAGAR

– zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax.
(Austrália, Izrael, Veľká Británia, Slovensko, Česko, Nemecko, Juhoafrická republika, Panama)

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

Miesto: Centrum Rafael, Narcisová 5, Bratislava
18:00 – 21:00
Príspevok: 20 Eur

kontakt:
PACE Stanka: 0905 659 599
KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU:

Error: Contact form not found.