11.12. Vnútorná príprava na nový rok (PO)

Milí priatelia,

s radosťou vás pozývame na posledné tohtoročné stretnutie so školou psychofonetiky. Využime prechod zo starého roka do blížiaceho sa roku 2020, ako možnosť vstúpiť do pozície kapitána, režiséra, lídra svojho života…

Koniec jedného roka a začiatok ďalšieho je pre každého špeciálnym momentom.
Slnko zapadne 31.decembra a vyjde 1.januára tak ako vždy… ale my dávame špecifickú psychologickú a spirituálnu dôležitosť tomuto prechodu.
Pre mnohých je tento moment spojený s oslavou, cez ktorú si zapamätajú tento prechod, iní sa
zas zastavia v úvahách o koncoch a začiatkoch.

Ak patríte práve k tej druhej skupine, tento večer vám poskytne „vhľady“, ako z tohto prechodu vytvoriť príležitosť na špeciálne duchovné cvičenie.
Nastavenie si cieľov na nový rok môže byť len intelektuálnym cvičením na úrovni zámerov alebo to môže byť vážny akt seba-vodcovstva. Aby sa toto stalo, potrebujeme robiť rozhodnutia a nezostať len pri zámeroch.

Pohľad na predošlý rok ako aj vízia nasledujúceho, sa môžu stať
príležitosťou spomenúť si na hlbokú intuíciu ohľadom nášho zámeru sa narodiť, ktorá je s nami celý život, no je najmä nevedomá. Tento zámer sa sám nenapĺňa, ale čaká na našu vedomú iniciatívu, aby sa stal vedomým. Ale ak ho neobjavíme a nekonáme na jeho základe, otočí sa proti nám a stane sa negatívnou brzdiacou energiou v našom živote.
Na tomto krátkom seminári sa pozrieme dozadu a aj dopredu, s cieľom aktivovať toto hlboké poznanie o našom osude a začneme proces tvorby možností na rozhodovací proces.

Prostredníctvom psychofonetiky sa opäť pozrieme na nástroje, ktoré môžeme použiť vo svojom každodennom živote na to, aby sme si dokázali pomôcť sami a postupne meniť to, čo je potrebné.
Cez spoločnú prednášku, diskusiu a ukážky psychofonetickej práce sa pozrieme na možnú cestu. Na stretnutí sú vítané vaše otázky a postrehy k danej téme.

Detaily podujatia:

Kedy: STREDA 11.12.2019, 18:00 – 21:00
Kde: Experientia Prešov, Slovenská 49
Príspevok za stretnutie: 15 eur/osoba

Prihlasovanie: Na stretnutie je potrebné prihlásiť sa VOPRED, do pondelka večera.9.11. prostredníctvom súkromnej správy alebo cez mail: experientiapresov@gmail.com.

Pre všetkých zúčastnených bude pripravené občerstvenie.

O Yehudovi Tagarovi:

YehudaTagar, (Austrália, Južná Afrika, Anglicko), kouč, terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Pracuje ako kouč, poradca a terapeut už takmer 30 rokov. Na Slovensku pôsobí ako lektor v Škole empatie, kde vyučuje metódu psychofonetiky pre osobný rozvoj a terapeutickú prax. Psychofonetika je metóda osobného rozvoja, ktorá umožňuje jednotlivcom a organizáciám pracovať na humanizácii pracovného prostredia.

Veľmi sa tešíme na ďalšie spoločné stretnutie:)