13-15.3. Vziať svoj život do vlastných rúk (KE)

Chcete zmeniť svoj život k lepšiemu, ale nestačia vám na to návody v múdrych knihách?
Chcete prístup k vlastnej vnútornej múdrosti?
Len sami v sebe vieme nájsť, čo potrebujeme, no bez praktických nástrojov sme stratení.
Tento workshop Vám tieto praktické nástroje ponúka.

Ide o predstavenie a praktické použitie Psychofonetiky a Školy empatie, ktorú môžete aj tento rok študovať aj v Košiciach.

Čo môžete na workshope riešiť?
Čokoľvek, čo považujete za problematické, čo riešiť chcete a ste ochotní prevziať za to zodpovednosť, a týka sa to vás samotných Napríklad, najrôznejšie strachy, hnev, neistota, neschopnosť konať, prokrastinácia, neželané a opakované reaktívne správanie, projekcie, závislosti, dôsledky zneužívania, sebanenávisť, bolesť (telesná či duševná), Ale aj potrebné zmeny ako dôležité životné rozhodnutia, vzťahy (rodinné, partnerské, pracovné), osobný rast a rozvoj.

workshop vedie YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.
Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

miesto: upresníme pre prihlásených, Košice
kedy: od 13.3.2020, 17:30 – do 15.3.2020, 16:30
cena: 175e
tlmočenie zabezpečené
prihlášky na: janka.mudra@pace.sk
viac info na 0948 216 772 alebo na www.pace.sk

Tešíme sa na Vás!
Tím PACE