13.8. Realita či klam – aké vzťahy vlastne žijeme? (KE)

Vyberáte si stále ten istý druh partnera či partnerky?
Dávate niektorým ľuďom vo Vašom okolí viac moci než by ste si priali?
Existujú vo Vašom živote ľudia, pri ktorých nedokážete byť sami sebou a ani neviete prečo?

PROJEKCIE
Všetci ich máme, robíme, žijeme, je to normálne. Je to ako optický klam, o ktorom nevieme, až kým nám neovplyvňuje tak, že sa nám to prestáva páčiť.
Je možné sa dostať z tohto klamu, je možné neopakovať svoje skúsenosti stále dokola, ale ako to spraviť, o tom už viac povie a tiež prakticky ukáže Yehuda Tagar a my vás srdečne pozývame si ho vypočuť.

YEHUDA TAGAR – tvorca Psychofonetiky, terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Psychofonetika je metóda určená na to, aby si človek vedel poradiť sám na základe svojej imaginácie, intuície a inšpirácie. Je to spôsob, ktorý učí, ako prevziať zodpovednosť za svoj život.

Príspevok: jednotlivci 20€, pár 30€
Kde: Škola empatie, Business centrum, Košice, Tolstého 3, Košice
Zľava v prípade potreby možná
Študenti Školy empatie zdarma

Prihlásenie potrebné pre rezerváciu miesta: janka.mudra@pace.sk
Viac info www.pace.sk alebo 0948 216 772, FB: https://www.facebook.com/events/571490817065606

Tešíme sa na Vás!