14.12. Vnútorná príprava na NOVÝ ROK (KE)

31.12.2019 a 1.1.2020 – KONIEC A ZAČIATOK
Ako sa navrátiť do pozície kapitána, režiséra, lídra svojho života
Večerná prednáška, diskusia a praktická ukážka psychofonetickej práce s Yehudom Tagarom

Koniec jedného roka a začiatok ďalšieho je pre každého špeciálny moment. Slnko zapadne 31.decembra a výjde 1.januára tak ako vždy – ale my dávame špecifickú psychologickú a spirituálnu dôležitosť tomuto prechodu. Niektorí sa len opijú do nemoty, aby si pamätali tento prechod, iní sa zas zastavia v úvahách o koncoch a začiatkoch.
Ak patríte práve k tej druhej skupine, tento večer Vám poskytne nápady, ako z tohto prechodu vytvoriť príležitosť na špeciálne duchovné cvičenie: stať sa vedomým kapitácnom či kapitánkou vašej vlastnej lode Vášho života.
Nastavenie si cieľov na nový rok môže byť len intelektuálnym cvičením na úrovni zámerov – alebo to môže byť vážny akt seba-vodcovstva. Aby sa toto stalo, musia sa urobiť rozhodnutia, nie len zámery.
Pohľad na predošlý rok ako aj vízia nasledujúceho sa môžu stať príležitosťou spomenúť si na hlbokú intuíciu ohľadom nášho zámeru sa narodiť, ktorá je s nami celý život, no je najme nevedomá. Tento zámer sa sám nenapĺňa, ale čaká na našu vedomú iniciatívu, aby sa stal vedomým. Ale ak ho neobjavíme a nekonáme na jeho základe, otočí sa proti nám a stane sa negatívnou brzdiacou energiou v našom živote.
Na tomto krátkom seminári sa pozrieme dozadu aj dopredu s cieľom aktivovať toto hlboké poznanie o našom osude a začneme proces tvorby hlavných možností na rozhodovací proces, ktorý sa nezačne, ale ukončí v silvestrovský večer.

Lektor – Yehuda Tagar – jeho jedinečná osobná skúsenosť z práce učiteľa, námorného vojaka, herca, režiséra a terapeuta…, so širokými znalosťami histórie, mytológie a filozofie, jeho hlboký záujem o človeka a jeho šancu neustále sa vyvíjať ho primäli vytvoriť špeciálnu vývojovú a terapeutickú metódu, ktorá nie je ako žiadna iná – Psychofonetika je založená na empatii, ktorú možno vedome metodicky rozvíjať. 30 rokov pôsobil v rôznych krajinách sveta a posledných niekoľko rokov pracuje na Slovensku v Škole empatie, kde vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického councelingu.

pozrite si krátke video – Kto je Yehuda Tagar a prečo prišiel na Slovensko
https://www.youtube.com/watch?v=HgT8m_XJQ50
a krátke video o psychofonetike
https://www.youtube.com/watch?v=9jDl34EdeAE&t=2s

Kde: Harmónia – centrum sebarozvoja, o.z., Hradbová 11 /vedľa penziónu Hradbová/, 04001 Kosice, Slovakia
Kedy: 14 December 2019; 18:00–21:00

prihlásenie janka.mudra@pace.sk
viac info 0948216772 alebo www.pace.sk

facebook: https://www.facebook.com/events/443520693003611/