!!zmena miesta!! 15.12. Ako vziať svoj život do vlastných rúk (workshop, KE)

Postupne, ako sa vyvíjame, stále viac hľadáme naše vlastné odpovede, naše vlastné liečenie, naše vlastné smerovanie. Bolo by jednoduchšie zveriť sa do rúk iných, ale niečo v nás sa už neuspokojí s autoritami z vonku.

Ako sa však dostať k učiteľovi, liečiteľovi alebo lídrovi, ktorí je v našom vlastnom vnútri?
Ako to urobiť – ako prevziať zodpovednosť za svoj život?

Praktickou možnosťou je Psychofonetika – metóda osobného rozvoja založená na empatickej sile imaginácie, intuície, inšpirácie. Ponúka solídny a praktický vzdelávací program pre dospelých, ktorí túžia vziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Ponúka nástroje na komunikáciu s naším vnútorným svetom, a tak napomáha osobnej transformácii, sebauvedomeniu a seba-liečeniu.

Seminár je praktickou ukážkou psychofonetickej práce.
Slúži ako ochutnávka pred otvorením ďalšieho prvého ročníka Školy empatie v januári 2020. Zároveň je seminár sám o sebe veľmi hodnotný aj pre tých, ktorí neplánujú ročné štúdium.
Tlmočenie je zabezpečené.
vstup: dobrovoľný príspevok

Prednášajúci Yehuda Tagar /Austrália, Juhoafrická republika, Anglicko/ terapeut, poradca, kouč s 30 ročnou praxou, zakladateľ Psychofonetiky, hlavný lektor Školy empatie na Slovensku, vyučujúci túto metódu pre osobný rozvoj a terapeutickú prax.

viac informácii o štúdiu v Škole empatie na www.pace.sk

Prihlásenie na janka.mudra@pace.sk alebo 0948 216 772
!!Nové miesto: City of Art, Františkánska 3, 04001 Kosice, Slovakia
Kedy: 15 december 2019, 9:30 – 17:30

facebook: https://www.facebook.com/events/535771637273206/