16.6. Umenie vedomého vzťahu (PO)

Milí priatelia,

po krásnej prednáške/diskusii o našom Po-volaní duše s Yehudom Tagarom sme teraz v lete našli priestor na zrealizovanie ešte jedného stretnutia, na “nevyčerpateľnú” tému našich vzťahov – Umenie vedomého vzťahu.

Aký je to vlastne vedomý vzťah?

Bežne vstupujeme do vzťahov, aby sme uspokojili svoje potreby. Po nejakej dobe ale zisťujeme, že nám partner nedáva, to čo potrebujeme, neuspokojuje nás.
V prípade, že sa rozhodneme vziať svoj vzťah ako príležitosť pre rast, prestaneme očakávať od partnera, že sa bude správať tak alebo inak, prestaneme sa ale aj potláčať, aby sme partnerovi ulahodili. Preberieme zodpovednosť za svoju časť vzťahu a tým vystúpime z emocionálneho väzenia, ktoré nás núti byť niekým iným, kým vlastne nie sme.
Je to len jedna možnosť ako vnímať svoj život a svoj vzťah – ako príležitosť rásť a rozvíjať sa. Pretože bez rastu stagnujme alebo zakrpatievame.

Ako to však urobiť? Ako rásť vo vzťahu, aby sme mohli tvoriť vedomý pár?

Psychofonetika používa metodickú empatiu, prostredníctvom ktorej je toto možné a láska môže byť vďaka tomu objavená nanovo každý deň. Odporúčame pre páry ale aj jednotlivcov, pretože začať pracovať na svojom rozvoji môže aj jeden z dvojice. Ten druhý má vždy možnosť pridať sa neskôr. Nie je potrebné čakať, že sa zmení ten druhý, začať meniť seba môžeme už dnes.

V psychofonetike sa učíme ako urobiť z výziev a problémov našich spojencov, ktorí nám pomôžu nájsť a vyliečiť hlboko skryté traumy a nenaplnené potreby ľudskej bytosti. Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj vďaka vytvoreniu hlbšej perspektívy voči sebe samému, hlbokému sebapoznaniu a porozumeniu vlastného vnútra. Je to metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, môžete so sebou priniesť svoje osobné otázky, situácie, „problémy“ na ktoré sa chcete pozrieť sám za seba alebo so svojim partnerom. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi. Jednoducho povedané, kto má chuť pohnúť touto témou vo svojom živote, má na to vytvorený priestor:)

Prednáška bude prebiehať v anglickom jazyku s tlmočením.

O lektorovi:
Lektor Yehuda Tagar /Austrália, Anglicko, Maďarsko, SR/ je zakladateľ Psychofonetiky – metódy osobného rozvoja, ktorá vyuzíva tvorivé sily imaginácie, intuície a inšpirácie. Momentálne pôsobí ako hlavný lektor v Škole empatie v Košiciach a Bratislave. viac info na www.pace.sk

Detaily podujatia:

Kedy: nedeľa 16.6., od 18:00 do 21:00
Kde: Experientia Prešov, Slovenská 49
Príspevok: 15 eur/osoba /pár 20 eur /

Občerstvenie bude prichystané pre všetkých zúčastnených.

Na prednášku je potrebné prihlásiť sa VOPRED, do piatka 14.6. a to správou cez fb alebo mailom na experientiapresov@gmail.com.
Počet miest je obmedzený a vyššie uvedené prihlásenie považujeme za záväzné. V prípade, že sa vám zmení situácia a nebudete môcť prísť, informujte nás prosím deň vopred.

Tešíme sa na výživný spoločný čas:)

Facebook: https://www.facebook.com/events/1947756588664281/