17.1. Postav sa svojmu strachu a dosiahni svoj cieľ – BA

zelené lesnaté hory a doliny, muž na vysokej skale

DOSIAHNUTIE CIEĽOV PREKROČENÍM VNÚTORNÝCH PRAHOV

V živote nás vpred poháňajú naše ciele.  Či je to nová práca, nový projekt alebo tvorivý nápad, ktorý chceme realizovať. Od prvotnej myšlienky po dosiahnutie cieľa  však býva dlhá cesta, na ktorej stretáme viacero nástrah – prahov. Niektoré sú vonkajšie, tie sú viditeľné, iné vnútorné, ktoré dokážu dlhodobo unikať našej pozornosti.

Unikajú až do momentu, keď  si uvedomíme, že stojíme na mieste, že sa nehýmeme, že stagnujeme.  A to je miesto, kde sa nám nepáči, kde sa necítime dobre. Je na hony vzdialené miestu, kde by sme chceli byť. A tak začneme pátrať, hľadať, čo je to, čo nás to vlastne zastavilo.

Dôvodov môže byť mnoho. Každý krok vpred je krokom do neznáma a stratou pomyselnej istoty. Získam týmto krokom, či stratím? Čo keď zlyhám? Som dosť dobrý na to, aby som to zvládol? Som pripravený? – toto sú otázky, ktoré sa v nás ozývajú a neraz nás ochromujú. Strach, pochybnosti či nedostatok sebavedomia nás vedia plne zamestnať.

Tento workshop Vám pomôže ropoznať, kde sa na ceste k cieľu nachádzate, čo sú Vaše vlastné prekážky a dá vám správne nástroje, ktoré vám umožnia prekročiť svoje osobné prahy. Pomôže Vám postaviť sa svojmu strachu a pochybnostiam, aby viac neboli brzdou na ceste, po ktorej kráčate.

Workshop vedie YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Miesto / Location:  Monsters Bar and Café, Rusovská cesta 50-56 (Petržalka City), Bratislava
Kedy / Time:  piatok 17.1, 18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€
Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Banner - zápis do 1. ročníka Školy empatie