17.3. 7 krokov k vedomému konaniu – online workshop

To, že urobíme rozhodnutie, samo o sebe neznamená, že podľa neho budeme môcť konať.

Čo je potrebné na premenu rozhodnutia na konanie?

Vôľa je jedným z najväčších tajomstiev ľudskej duše. Jej činnosť je v podstate nevedomá, nemôžeme vedome uchopiť proces jej premeny na konanie. Môžeme si uvedomiť svojich rozhodnutí, zámerov, motivácie a činy cez naše konanie. Ale neplatí to opačne: nestačí ich mať na konanie – vyžaduje si to niečo naviac.

Ľudskú vôľu môžeme rozdeliť na 7 typických aspektov, ktoré odpovedajú hlavným zložkám ľudskej konštitúcie: inštinkt, energia, túžba, motivácia, prianie, zámer a rozhodnutie. Všetky tieto zložky musia fungovať v súlade medzi sebou, aby sa rozhodnutie mohlo premeniť na konanie. Týchto sedem častí nazývame aj „bránami vôle“, pretože každá z nich, keď sa v nej vyskytne nesúlad, môže blokovať vôľu.

V psychofonetike sme vytvorili proces na identifikáciu týchto blokov: ktorá z týchto „brán“ sa stáva blokom konania – a taktiež sme vytvorili procesy pre spracovanie blokov, aby mohla vôľa voľne „prúdiť“.

Na tomto workshope si vysvetlíme podrobne týchto 7 brán, predstavíme proces, čím sa dá identifikovať blok a taktiež predstavíme procesy, ktorými sa dajú tieto bloky odstrániť.

Workshop bude prebiehať v bezpečnom kruhu uzavretej skupiny.

Zvýhodnená cena: 25 EUR, pri príležitosti otvorenia nového ročníka Školy empatie.
???? Lístok: https://cutt.ly/ZzrkPwG

Termín: 17.3., 17:30 – 20:30
Miesto: online 
Link na pripojenie dostanete v predstihu do e-mailu. Workshop bude prebiehať cez Zoom. Workshop bude prebiehať v slovenčine a v angličtine súčasne s prekladom.

Event na Facebooku »

Workshop vedie: Yehuda Tagar

Pripojte sa k nám. Tešíme sa na Vás.