18.10. Ekonomika, evolúcia, empatia (KE)

– EKONOMIKA – – EVOLÚCIA – – EMPATIA –

Stretli ste sa už s termínom “EmQ” – EMPATICKÁ INTELIGENCIA?

Z času na čas spoločnosť urobí krok v ľudskej evolúcii: koleso, parný stroj, demokracia, internet.
Nie sú to náhodné, nevedomé kroky. Sú to iniciatívy, vedomé činy. Teraz stojíme na prahu takého vedomého evolučného kroku: vzniku nového typu inteligencie. V minulosti nás fascinovalo IQ, potom EQ – Emocionálna inteligencia.

Nový termín “EmQ – EMPATICKÁ INTELIGENCIA” – je len na prahu svojho vzniku. Empatia sa rýchlo stáva novou špičkou ľudského vedomého vývoja. Nie je to však teória, postoj alebo technická zručnosť.
Rozvíjanie empatie si vyžaduje krok v sebapoznaní, sebarealizácii a kultivácii novej schopnosti vnímania. Ak nebudeme podnikateľov, manažérov, lídrov učiť komunikáciu a empatické zručnosti, po čase budú zlyhávať.

Prednášku a následný workshop vedie YEHUDA TAGAR – austrálsky, juhoafrický, britský tréner, poradca, psychoterapeut a konzultant a medzinárodný tréner týchto zručností. Zakladateľ Psychofonetiky, Metodickej Empatie a Humanizácie pracoviska. Riaditeľ “Psychophonetics Institute International” a “PACE-Psychosophy Academy for Central Europe” (Na Slovensku pôsobiacej ako Škola Empatie v Bernolákove a Košiciach – www.pace.sk)

Tlmočenie je zabezpečené, znalosť angličtiny nie je potrebná.
vstup: 20e

Kedy: piatok 18.10.2019, 18:00 – 21:00
Ak si chcete rezervovať miesto, píšte na pace.slovakia@gmail.com
v prípade otázok volajte Jana 094821672