20.3. Liečenie autoimunitných ochorení s psychofonetikou

Jadrom všetkých autoimunitných ochorení je spoločný menovateľ, ktorý im dáva spoločné meno: imunitný systém človeka určený na ochranu integrity a zdravia tela pred všetkými útočníkmi – útočí na vlastné telesné tkanivá, akoby boli nepriateľom.
.
Náš vlastný obranný systém sa zbláznil
Neexistuje žiadna jasná vonkajšia príčina ani medicínska liečba. Považuje sa to za „chybu“. Ale na základe psychofonetickej praxe v priebehu rokov na integratívnych lekárskych klinikách v Austrálii a Juhoafrickej republike, pod dohľadom lekárov – sa objavilo prepojenie medzi sebakritikou, sebanenávisťou a sebaodmietaním  a zvláštnym fenoménom, keď je človek napádaný vlastným imunitným systémom.
.
Je možné ich vyliečiť?
Vyzerá to tak, že biele krvinky (lymfocyty) začínajú napodobňovať to, čo duša robí sama sebe – tým, že robia to isté telu. Objavenie tohto spojenia a uvoľnenie tejto emočnej dynamiky ovplyvní závažnosť a priebeh ochorenia a niekedy ho môže úplne zvrátiť.
.
workshop vedie:

YEHUDA TAGAR – zakladateľ psychofonetiky, kouč, psychoterapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér zistil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického poradenstva na Slovensku.

Workshop je v angličtine so slovenským prekladom.

Miesto / Location: Openmind centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava, Bratislava
Kedy / Time:  piatok 20.3. 18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€
Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

     

    NA TOMTO ODKAZE NÁJDETE VŠETKY AKCIE, KTORÉ PRIPRAVUJEME

    Banner - zápis do 1. ročníka Školy empatie