2.6.2018 Osobné poslanie a povolanie – KOŠICE

Osobné poslanie a povolanie
Prednáška s ukážkou psychofonetickej práce

Vnútorná nezamestnanosť pôsobí ako choroba. Kedysi sa tomu, čo dnes nazývame zamestnanie, profesia, práca a kariéra, hovorilo „volanie“ alebo Povolanie – hlas volajúci človeka do služby. Hlboko vnútri každý vie, že existuje osobitná úloha, ktorá čaká na splnenie, zvláštny dar, ktorý má byť daný, špeciálna vnútorná bytosť, ktorá sa má narodiť nájdením toho vlastného Po-volania. Pôrodný proces často vyžaduje kvalifikovanú „pôrodnú asistenciu“.
Psychofonetika je metóda na to, aby si človek vedel poradiť sám na základe svojich vlastných vyšších zmyslov imaginácie, intuície a inšpirácie. Je to spôsob, ktorý učí, ako prevziať zodpovednosť za svoj život. Poskytuje inovatívny prístup k odbornému poradenstvu, ktorý prepája vnútorné uzdravenie, tréning, zdroje a misiu, a nasmeruje k hľadaniu vhodného vonkajšieho tréningu a vonkajšieho zamestnania. To obnovuje prirodzenú súvislosť medzi rozvíjaním vnútorného bytia a hľadaním svojho vonkajšieho profesijného uplatnenia.

 

Workshop vedie:

YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax (Austrália, Izrael, Veľká Británia, Slovensko, Česko, Nemecko, Juhoafrická republika, Panama).

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

 

Miesto: Authentica, Hlavná 117, Košice
Kedy:  Sobota 2.Júna., 18:00 – 21:00
Dobrovoľné vstupné

 

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU:

Error: Contact form not found.