20.02. Umenie vedomého vzťahu – workshop s Yehudom Tagarom

3-hodinový online workshop s Yehudom Tagarom.

Intímny vzťah je záhrada: akokoľvek krásna a nádejná na začiatku – nezostane krásna, pokiaľ ju nebudeme neustále kultivovať, rozvíjať, chrániť a nebudeme sa o ňu starať.

Každý vzťah je unikátny a neporovnateľný. Existujú ale určité zásady, vďaka ktorým môže vzťah zostať udržateľný, obnoviteľný a rásť dlhodobo. Všetky tieto zásady od nás vyžadujú vedomý prístup, prispôsobenie sa podmienkam, individuálnu iniciatívu a aby sme sa neustále učili v priebehu procesu.

Aj keď sme vzťah po dobrom začiatku postupne zanedbali a čiastočne sa zničil – je možné ho obnoviť a aj vylepšiť, keď mu budeme venovať vedomú pozornosť a obidvaja partneri budú prispievať do jeho rozvoja.

Na tomto workshope sa budeme zaoberať hlavnými princípmi pre udržateľný vzťah.

Niektoré z nich budeme aj prakticky trénovať. Budeme sa venovať Vašim potrebám, požiadavkám a osobným situáciám v rámci tejto témy. Svoje otázky a priania nám môžete už teraz posielať do správ tu na Facebooku.

Workshop bude prebiehať v bezpečí uzavretej skupiny na Zoome. Link na pripojenie pošleme prihláseným deň pred konaním workshopu.

Viac o hlavných vzťahových princípoch:
článok Rituály na liečenie vzťahov
Termín: 20.02., 16:00 – 19:00
Miesto: online
Valentínska cena pre jednotlivcov 25 EUR, pre páry 35 EUR.
Lístky: https://lnk.sk/hlso

Workshop bude prebiehať v slovenčine (s tlmočením z angličtiny).
Viac informácií na janka.mudra@pace.sk

Tešíme sa na Vás.

 

Event na Facebooku »


Yehuda Tagar, kouč a terapeut, pozdiela výsledok 30-tich rokov skúseností v pomáhaní jednotlivcom a párom na ich ceste za lepšími vzťahmi cez individuálne a párové poradenstvo.