20.10. Objav v sebe svojho vnútorného liečiteľa (PO)

Milí priatelia,
pozývame vás na ďalšie stretnutie s Yehudom Tagarom na tému Vnútorný liečiteľ. Počas workshopu predstavíme tému z pohľadu Psychofonetiky a ponúkneme praktickú ukážku psychofonetickej práce.

Vnútorný liečiteľ žije v každom žijúcom organizme. Lieči nás dňom i nocou na nevedomej úrovni. Dnes však žijeme v čase, keď je naliehavé, a aj možné, uvedomiť si tohto „vnútorného liečiteľa“ a stať sa jeho aktívnym spolupracovníkom. Vedomá účasť na liečivej práci znamená pripojiť sa k práci „vnútorného liečiteľa“. Každý sa môže stať vedomým účastníkom vlastného liečenia. Aby sme tak mohli urobiť, je potrebné vykonať rozhodujúci krok na ceste svojho duchovného rozvoja. Pre jedincov, ktorí sa rozhodnú stať sa samému sebe autoritou, vodcom, liečiteľom a učiteľom, je nutné urobiť priamu zmenu v ich vlastnom vývojovom a liečivom procese. Ale ako to urobiť?
Psychofonetika – metóda sebauvedomenia, psychologického vývinu a energetického liečenia – ponúka takýto spôsob pomocou svojich nástrojov – vnímania tela, gesta, vizualizácie a hlások reči.

K uvažujúcemu, intelektuálnemu vedomiu, ktoré používame väčšinu času, môžeme pridať zmyslovú, pohybovú, predstavovú a zvukovo-vibračnú inteligenciu. Spojenie všetkých týchto prvkov v jednom procese vytvára to, čomu hovoríme psychofonetika. Bola vytvorená, aby umožnila ľuďom stať sa samým sebe vodcom, liečiteľom a učiteľom, tým, že im umožňuje priamo pozorovať ich vlastnú skúsenosť. Je to, ako keď si svoj operačný systém dáte na obrazovku a pozorujete ho s cieľom jeho zdokonalenia. Pomocou psychofonetiky môže každý priamo a objektívne pozorovať svoje najintímnejšie telesné, duševné a duchovné skúsenosti.
Workshop zahŕňa prednášku, a tiež praktickú časť, môžete so sebou preto priniesť svoje osobné otázky, situácie, „problémy“, na ktoré sa chcete pozrieť sám za seba v rámci hľadania alebo aktivovania Vnútorného liečiteľa. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi. Jednoducho povedané, kto má chuť pohnúť touto témou vo svojom živote, má na to vytvorený priestor:)

Prednáška bude prebiehať v anglickom jazyku s tlmočením.

O lektorovi
Prednášajúci YEHUDA TAGAR (Austrália, Južná Afrika, Anglicko), terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku. 30 rokov pôsobí v rôznych krajiných sveta a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického counsellingu aj v Škole empatie na Slovensku.

Viac info o našej téme nájdete aj v článku o Vnútornom liečiteľovi:
https://www.pace.sk/index.php/spolupraca-s-vnutornym-liecitelom/?fbclid=IwAR3b2iM-Nyziiqrtol8BxgSTCJcC-xBDhqgMADT_xXZSbvekDq_Dg1tuYN4
Detaily podujatia:
Kedy: Nedeľa 20.10.2019, 9:30 do 13:30
Kde: Experientia, Slovenská 49, Prešov
Príspevok: 22 eur /osoba /Ak by pre niekoho bola cena prekážkou, napíšte nám/.

Na workshop je potrebné prihlásiť sa VOPRED a to do piatka 18.10. prostredníctvom fb správy alebo cez mail experientiapresov@gmail.com.

Pre všetkých účastníkov bude prichystané občerstvenie.

Tešíme sa na spoločné objavovanie:).
fcb event: https://www.facebook.com/events/695806390901883/