21.1. a 23.1. Ako uvidieť, rozvinúť a napĺňať svoj potenciál (KE)

Rozvinutie svojho potenciálu s podtitulom Sám sebe učiteľom, liečiteľom a lídrom s Psychofonetikou!
Pri príležitosti otvorenia nového ročníka Školy empatie v Košiciach Vás pozývame na predstavenie Psychofonetiky ako metódy osobného rozvoja, ktorá slúži na osobnú transformáciu, seba-uvedomenie, seba-liečenie. Spoznajte jej výnimočnosť a zmeňte svoj život k lepšiemu!
Využiť svoj potenciál môžem, ak porozumiem svojmu vnútru, pochopím, čo sa vo mne odohráva, až potom to viem ovplyvniť želaaným spôsobom.
Pomocou Psychofonetiky sa dokážeme dívať na to, čo sa v nás deje, akoby to bolo na obrazovke pred nami, a dokážeme vďaka tomu vykonať potrebné zmeny.

Večer bude pozostávať z prednášky, diskusie a praktickej ukážky psychofonetickej práce.
Prednášajúci YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.
Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

miesto: City Of Art, Františkánska 3, Košice
V dvoch termínoch: utorok 21.1.2020 a štvrtok 23.1.2020
v oboch termínoch: 18:00 – 21:00
vstup voľný
tlmočenie zabezpečené
prihlásenie: janka.mudra@pace.sk
info o Škole empatie v Košiciach na www.pace.sk alebo na 0948216772
facebook event: https://www.facebook.com/events/546884735898269/

NA TOMTO ODKAZE NÁJDETE VŠETKY AKCIE, KTORÉ PRIPRAVUJEME
Banner - zápis do 1. ročníka Školy empatie