21.11. Ako sa o seba postarať a nevyhorieť (PO)

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame na stretnutie pri téme, ktorá je v dnešnej dobe veľmi aktuálna.
V práci trávime obyčajne väčšinu svojho dňa. Veľa krát je to zamestnanie, ktoré nás aj baví, ale… po práci, ktorá nás stojí nemálo energie, už často nezostáva zvyšná energia na nič iné.

Ako dosiahnuť to, aby sme vďaka práci prosperovali nie len finančne, ale aj telesne a duševne? Ako sa postarať o seba tak, aby sme neboli po celom dni v práci vyčerpaní, ale aby sme mali energiu pre seba, rodinu, koníčky..

Či už si mama, učiteľ, masér, manažér, ktokoľvek…, keď je tvoj pohár prázdny, nemá z neho prospech nikto – ani tvoji klienti, ani kolegovia, ani tvoja rodina a ani ty sám. Nemôžeš dať predsa niečo, čo sám nemáš.
Ako tu byť pre seba a pre druhých zároveň? Ako svoj pohár napĺňať, aby nevyschol?

Prevzatie osobnej zodpovednosti za vlastnú spokojnosť je prioritou v osobnom rozvoji. Ako to však urobiť, ak na to nemáme návod?

Prostredníctvom psychofonetiky sa opäť raz pozrieme na to, aké nástroje vieme použiť vo svojom každodennom živote na to, aby sme si dokázali pomôcť sami a postupne zmeniť to, čo neslúži v náš prospech. Cez spoločnú prednášku, diskusiu a ukážky psychofonetickej práce sa pozrieme na možnú cestu.
Na stretnutí sú viac než vítané konkrétne témy z vášho osobného života, ktoré možno momentálne riešite.

Stretnutie je ako zvyčajne vedené v angličtine s plynulým prekladom, takže vítanú sú všetci, ktorých téma zaujíma.

Detaily podujatia:
Kedy: Štvrtok 21.11.2019, 18:00 – 21:00
Kde: Experientia Prešov, Slovenská 49
Príspevok za stretnutie: 15 eur/osoba

Prihlasovanie: Na stretnutie je potrebné prihlásiť sa VOPRED, do utorka večera 19.11. prostredníctvom súkromnej správy alebo cez mail: experientiapresov@gmail.com.

Pre všetkých zúčastnených bude pripravené občerstvenie.

O Yehudovi Tagarovi:

YehudaTagar, (Austrália, Južná Afrika, Anglicko), kouč, terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Pracuje ako kouč, poradca a terapeut už takmer 30 rokov. Na Slovensku pôsobí ako lektor v Škole empatie, kde vyučuje metódu psychofonetiky pre osobný rozvoj a terapeutickú prax. Psychofonetika je metóda osobného rozvoja, ktorá umožňuje jednotlivcom a organizáciám pracovať na humanizácii pracovného prostredia. V súčasnosti taktiež spolupracuje s Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.
Pre viac info pozri: https://www.pace.sk/

Veľmi sa tešíme na ďalšie spoločné stretnutie:)

facebook: https://www.facebook.com/events/2855320147833649/