23.11. Vízia, zámer, cieľ – večer s Yehudom Tagarom (KE)

Večer s Yehudom Tagarom pre mužov, kde sú vítané aj ženy:)
Pohľad do budúcnosti, krásne zjavenie, obrazotvornosť, nádhera, predstavivosť, zrak – všetky krásne ekvivalenty pre anglické slovo VISION.
Zámer, úmysel, odhodlanie, vôľa, účel – krásne slovenské slová pre výraz INTENTION v anglickom jazyku.
PURPOSE – cieľ, účel, zmysel, plán, projekt, cena

Vízia, zámer, cieľ – často skloňované slová v dnešnej dobe, s ktorými sa stretávajú muži na rôznych miestach. Pre niekoho jasné záležitosti, pre iných ťažké oriešky, ktoré potrebujú rozlúsknuť. Niektorí nepotrebujú víziu, zámer, cieľ, aby žili šťastné životy, iní zas by si nevedeli predstaviť žiť svoj život bez jasnej vízie. Pre niekoho slová nemajú veľký význam, iní potrebujú čo najlepšie sformulovať myšlienky do jednoduchých viet.

Yehuda Tagar – jeho jedinečná osobná skúsenosť z práce učiteľa, námorného vojaka, herca, režiséra a terapeuta…, so širokými znalosťami histórie, mytológie a filozofie, jeho hlboký záujem o človeka a jeho šancu neustále sa vyvíjať ho primäli vytvoriť špeciálnu vývojovú a terapeutickú metódu, ktorá nie je ako žiadna iná – Psychofonetika je založená na empatii, ktorú možno vedome metodicky rozvíjať. 30 rokov pôsobil v rôznych krajinách sveta a posledných niekoľko rokov pracuje na Slovensku v Škole empatie, kde vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického counsellingu.

pozrite si krátke video – Kto je Yehuda Tagar a prečo prišiel na Slovensko
https://www.youtube.com/watch?v=HgT8m_XJQ50
a krátke video o psychofonetike
https://www.youtube.com/watch?v=9jDl34EdeAE

facebook: https://www.facebook.com/events/446343696265955/