25.10. Prekonanie blokov vôle – BA

Pre niečo sa rozhodneme a napriek dobrej vôli sa nám to nedarí realizovať. Snaha pohnúť sa dopredu a opätovné uviaznutie. Prichádza pocit vyčerpania z neúspešných pokusov. Niekedy dokonca pocit zlyhania. Veď predsa chcem…Nakoniec možno uviazneme v snívaní a odkladáme sny a plány do šuflíka… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

Čo je to vôľa a čo ju môže blokovať? Dá sa to nejako ovplyvniť?

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, môžete so sebou priniesť svoje osobné otázky a témy v oblasti vôle, rozhodovania a konania, na ktoré sa chcete pozrieť. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi.

O lektorovi:

YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.
Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

____________

Miesto / Location:  Openmind centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava
Kedy / Time:  25.10.2019, 18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€

Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:

Error: Contact form not found.