25.2.2018 Komunikácia s našimi deťmi – Komunikácia s nami samými KOŠICE

 

Komunikácia s našimi deťmi – Komunikácia s nami samými

 

Celodenný workshop

Vnútorný rozmer rodičovstva s Psychofonetikou©

Každé dieťa v mojej prítomnosti je zrkadlom môjho vlastného vnútorného dieťa, či sme si toho vedomí alebo nie. Cesta k pochopeniu svojich detí vedie k nášmu napojeniu na rezonanciu, ktorú vytvárajú vo našom vnútri. Tam leží kľúč k rozdielu medzi plynulosťou alebo zablokovaním našej schopnosti byť efektívnymi rodičmi našim deťom. Rodičovstvo môže byť opakovanie prekliatia z našej minulosti, alebo najmocnejšou príležitosťou privodiť zásadné uzdravenie potrebné pre náš budúci osobný, rodičovský a duchovný rozvoj.

Psychofonetika© umožňuje efektívne komunikovať s hĺbkou nášho vlastného bytia a stopami z minulosti vďaka neverbálnym prostriedkom prieskumu a interakcie s našim vnútrom, ktoré je inak pred našou obmedzenou dospelou reflexnou mysľou skryté. Je to metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

Workshop vedie Yehuda Tagar, celosvetovo pôsobiaci terapeut, zakladateľ psychofonetiky, riaditeľ Psychophonetics Institute International, predseda Akadémie Psychosofie pre Strednú Európu a zakladateľ a lektor Školy empatie na Slovensku.

 

 

 

 

 

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

Miesto: Košice (Hlavná 117 v Authentice)

Kedy: 25.2.2018 od 9:30-18:00

Cena: 50 eur, pár 75 eur

 

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Tiež ponúkame priestor na individuálne sedenia s Yehudom v pondelok 26.2. prípadne v sobotu 24.2.

Odporúčam takéto sedenie v prípade, že máte v svojom živote tému na riešenie, s ktorou neviete pohnúť. Nepotrebujete rady a návody, ale potrebujete urobiť krok v svojom rozvoji, vyrásť do svojej lepšej verzie.

Trvanie sedenia zvyčajne 60-90minut

Cena: 60 eur

Tlmočenie zabezpečíme, ak ho potrebujete.

V prípade záujmu prosím píšte na jpoprocka@hotmail.com