25.2. Prekročenie svojho osobného prahu (KE)

Vždy, keď sa snažíme pohnúť sa z miesta, rozvíjať sa alebo zmeniť, príde nám do cesty prah, blok, či výzva, ktorá sa tvári, že je silnejšia než sme my. Môžeme újsť, ale tým sa neposunieme vpred, môžeme s nimi bojovať, ale ani to neprináša požadovaný výsledok. Jediné, čo pomáha je získať posolstvo, ktoré je skryté v každej takejto skúške, poučiť sa z nej a stať sa lepšou verziou samého seba.
V takýchto chvíľach o úspechu či neúspechu môže rozhodnúť aj to, či máme podporu a pomoc okolia. Psychofonetika pomáha ľuďom v prekračovní ich osobných prahov.
Nepremeškajte príležitosť stretnúť jej tvorcu, Yehudu Tagara, a dozvedieť sa o metóde priamo od neho.
Výnimočná možnosť dozvedieť sa o Škole empatie a Psychofonetike v čase, keď je stále šanca pridať sa do prvého ročníka.

Prednášajúci YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.
Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Kedy: utorok, 25.2.2020 o 18:00 – 21:00
Kde: miesto bude upresnené, Košice
Cena: vstupné dobrovoľné
Prihlásenie na: janka.mudra@pace.sk
tlmočenie zabezpečené
Facebook event: https://www.facebook.com/events/1407870896061215/

pre viac info o štúdiu v Škole empatie, choďte na www.pace.sk
alebo volajte na 0948216772.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!