25.5. Umenie vedomého vzťahu (PP)

Aký je to vlastne vedomý vzťah?
Bežne vstupujeme do vzťahov, aby sme uspokojili svoje potreby. Po nejakej dobe ale zisťujeme, že nám partner nedáva, to čo potrebujeme, neuspokojuje nás.
V prípade, že sa rozhodneme vziať svoj vzťah ako príležitosť pre rast, prestaneme očakávať od partnera, že sa bude správať tak alebo inak, prestaneme sa ale aj potláčať, aby sme partnerovi ulahodili. Preberieme zodpovednosť za svoju časť vzťahu a tým vystúpime z emocionálneho väzenia, ktoré nás núti byť niekým iným, kým vlastne nie sme.
Je to len jedna možnosť ako vnímať svoj život a svoj vzťah – ako príležitosť rásť a rozvíjať sa. Pretože bez rastu stagnujme alebo zakrpatievame.
Ako to však urobiť? Ako rásť vo vzťahu, aby sme mohli tvoriť vedomý pár?
Psychofonetika používa metodickú empatiu, prostredníctvom ktorej je toto možné a láska môže byť vďaka tomu objavená nanovo každý deň.
Odporúčame pre páry ale aj jednotlivcov, pretože začať pracovať na svojom rozvoji môže aj jeden z dvojice. Ten druhý má vždy možnosť pridať sa neskôr. Nie je potrebné čakať, že sa zmení ten druhý, začať meniť seba môžeme už dnes.
V psychofonetike sa učíme ako urobiť z výziev a problémov našich spojencov, ktorí nám pomôžu nájsť a vyliečiť hlboko skryté traumy a nenaplnené potreby ľudskej bytosti. Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj vďaka vytvoreniu hlbšej perspektívy voči sebe samému, hlbokému sebapoznaniu a porozumeniu vlastnému vnútru.Je to metóda osobného rozvoja, psychoterapie a liečenia na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície. Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, ktoré budú tlmočené do slovenčiny.

Workshop povedie Yehuda Tagar (Izrael, Austrália,JAR, Británia) skúsený kouč, terapeut, lektor vzdelávania dospelých, zakladateľ Psychofonetiky, na Slovensku pôsobiaci v Škole empatie ako hlavný lektor.

Dátum a čas: sobota 25 máj 2019,  17:00-20:00
Kde: Harmony studio, Rázusova 4746, 05801 Poprad

Prihlásenie: pace.slovakia@gmail.com
alebo
0948216772 Jana

vstupné 15e jednotlivec, 20e pár
znevýhodnené skupiny(rodič na rodičovskej dovolenke, dôchodca, nezamestnaný a iné):10e

Facebook event: https://www.facebook.com/events/464880870915450/