26.2. Holistický koučing pre vnútornú premenu (online)

Holistický koučing pre osobnú premenu – online prednáška s Yehudom Tagarom

Pridajte sa k nám na online prednášku Školy empatie zdarma a využite jedinečnú možnosť spoznať kombináciu hlbokej psychologickej práce s klientom, ktorá na rozdiel od dlhodobej psychoterapie za krátky čas umožňuje klientovi zlepšiť svoj život a stať sa viac sám sebou.
Svoju 30-ročnú prax predstaví Yehuda Tagar, ktorý metódy psychofonetiky vytvoril a po rokoch práce v Austrálii, Južnej Afrike a Británii ju prínáša aj na Slovensko.

Predstava koučingu a hlbokej osobnej premeny sú zvyčajne protichodné. Koučing je považovaný väčšinou za krátkodobú intervenciu, ktorým je možné zlepšiť výkon v živote či v práci. Je zameraný na ľudí, ktorí sú plne fungujúci, ale chcú byť úspešnejší.
Psychoterapia je považovaná za dlhodobú terapiu často bez konca a je určená pre ľudí, ktorí majú problém v oblasti psychiky.
Tieto predstavy ohľadom koučingu a psychoterapie je ťažké meniť, aj keď je veľa koučov, ktorí chcú ísť s klientom hlboko a veľa psychoterapeutov chce zlepšiť výkon svojich klientov v krátkom časovom horizonte.

Psychofonetika je metóda, ktorá spája koučing s hlbokou osobnou premenou. Kombinuje krátkodobú akciu a psychoterapiu na hlbokej úrovni.

Je určená pre ľudí, ktorí chcú byť viac sami sebou v tom, čo robia.
Je tiež určená pre ľudí, ktorí sa chcú dostať von z obmedzení z minulosti a súčasnosti, aby tak mohli napĺňať svoj potenciál.
Voláme ju aj ‘osobný rozvoj či rozvoj duše‘.

Psychofonetika dokáže byť takouto kombináciou vďaka jej schopnosti zapojiť hlbokú dimenziu inteligencie človeka: imaginácia, inšpirácia a intuícia, uvedomenie si tela, pohyb a gesto, vizualizácia a hlásky ľudskej reči.
Je vytvorená tak, aby klient mohol prevziať hlavnú rolu v nastavení účelu, smerovania a intenzity sedenia.
Tiež ponúka klientovi praktické procesy, ktoré si so sebou vie vziať domov a pokračovať v nich.
Je to tréning, ako sa stať vlastným liečiteľom, lídrom a učiteľom na celý život.

kedy: piatok, 26 február 2021 od 18:00
FB event: https://www.facebook.com/events/1083412285419245

O lektorovi
YEHUDA TAGAR
zakladateľ Psychofonetiky, hlavný lektor v Škole empatie na Slovensku, medzinárodný kouč, counselor, psychoterapeut, konzultant tvorca Psychofonetiky, terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.
Sledujte nás na FB v živom vysielaní Školy empatie a nezabudnite nám posielať svoje otázky priamo do chatu počas prednášky. Tešíme sa na Vás!

_____________________
Štúdium Školy empatie: http://bit.ly/skola-empatie-studium
Workshopy a prednášky: http://bit.ly/skola-empatie-eventy
Videá: https://bit.ly/skola-empatie-fb-videa