26.5.2018 Umenie vedomého vzťahu – Vzťah ako Iniciácia – BA

Umenie vedomého vzťahu – Vzťah ako Iniciácia

Iniciácia je v svojej podstate to, čo dnes voláme „osobný rozvoj“.  Je to prejavenie vyššej ľudskej bytosti cez prítomnosť. Rituály povznášajú obyčajný život na niečo viac – na vyjadrenia ducha. Najsilnejší proces modernej iniciácie je potenciálne v našej obývačke, kuchyni, spálni, v našom rodinnom živote, na pracovisku a v našich sociálnych interakciách: Vzťah ako Iniciácia.
Ale na to, aby sa vzťah stal cestou osobného rozvoja sú potrebné špeciálne rituály. Táto prednáška má za cieľ povzbudiť pristupovanie ku vzťahom ako k modernej iniciácii cez sériu komunikačných a empatiu-posilujúcich rituálov vytvorených Psychofonetikou.

Psychofonetika je metóda osobného uvedomenia a transformácie, založená na hlbokej inteligencii Metodickej Empatie, Aktívneho Vnímania, Spontánneho Gesta, Creatívnej Imaginácie a Zvukov univerzálnej abecedy.

Workshop vedie:

YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

 

Miesto: Open Mind, Mickiewiczova 2, Bratislava
Kedy:  Sobota 26.Mája, 17:30 – 20:30
Cena: 15
Eur

 

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU:

Error: Contact form not found.