28.1. Ako objaviť svoje osobné poslanie – Trnava

malý chlapček sa nadšene pozerá do neba

Uznávaný lektor Yehuda Tagar o tom, ako objaviť svoje poslanie a viesť spokojný, naplnený život.

Trojhodinový workshop kouča a psychoterapeuta z Izraela vám pomôže pozrieť sa do svojho vnútra jedinečnou metódou psychofonetiky. Ide o proces, v ktorom človek dokáže nachádzať odpovede a riešenia celkom sám na základe vlastnej intuície a inšpirácie. Je to nástroj, ktorým prevezmete zodpovednosť za svoj život.

Je workshop určený pre vás?

Ak si často kladiete nasledujúce otázky alebo na ne túžite nájsť odpovede, potom je akcia určená pre vás:

Prečo som vlastne tu?
Čo je mojím poslaním?
Prečo nie som so svojím životom spokojná/ý?
Ako zistím, čo mi v živote chýba?

Cesta žitia svojho poslania je zriedkakedy priamočiara a jednoduchá. Niekto svoje poslanie objaví, keď má dvadsať rokov, niekto v tridsiatke a niekedy je to otázka zmeny smerovania a kariéry v zrelom veku. Vo väčšine z nás horí túžba zmysluplne sa realizovať, tvoriť a prinášať iným niečo, čo nás presahuje. Nie vždy sa pre to cítime plne vybavení, nie vždy k tomu máme potrebnú podporu. Ale vieme, že len chodiť do práce a zarábať na živobytie, to predsa nemôže byť všetko.

Nájdite odpovede v sebe.

YEHUDA TAGAR – zakladateľ psychofonetiky, kouč, psychoterapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Aktuálne vedie Školu empatie v Bernolákove. Ako divadelný režisér zistil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického poradenstva na Slovensku.

Workshop je v angličtine so slovenským prekladom.

Miesto / Location:  Lighthouse Club,  Bulharská 37,  Trnava 
Kedy / Time:  utorok 28.1, 18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€
Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Banner - zápis do 1. ročníka Školy empatie