28.3.2018 Sexualita a vzťahy s Psychofonetikou – PREŠOV

SEXUALITA a VZŤAHY s Psychofonetikou

 

Prednáška s praktickou ukážkou.

O tom, že sexualitu môžeme skúmať nie len ako vzťah k druhému človeku, ale aj ako vzťah ako taký, sa hovorí len málo. Aké to je mať vzťah so svojou vlastnou sexualitou? Vieme počúvať jej potreby? Vieme sa nechať ňou viesť, využiť jej životnú silu a tvorivý potenciál?

Posun od zamerania sa na sexuálny vzťah s ostatnými smerom k vzťahu s vlastnou sexualitou smeruje k liečeniu sexuality a jej vývinu. Rozvinutý osobný potenciál v oblasti vlastnej sexuality a intimity, na základe lásky, záujmu a príťažlivosti, môže vedomá empatia rozšíriť do naplneného a krásneho sexuálneho vzťahu s niekým ďalším. Uzdravenie zranení v oblasti sexuality a intimity sa tak stáva základom liečenia pre celú ľudskú bytosť a pre zdravé vzťahy s okolím.

Psychofonetika je proces empatie k sebe a intimity so sebou samým, čo vedie k empatii a intimite s ostatnými. Môže pomôcť transformovať prekážky v intimite na hlbokú vnútornú múdrosť a schopnosť budovať vzťahy.

Súčasťou workshopu je prednáška a praktická časť pre hlbšie preskúmanie nášho vzťahu k sexualite a intimite. Vytvoríme priestor pre liečenie prípadných zranení. Workshop je určený jednotlivcom aj párom, všetkým milovníkom života ♥

 

Workshop vedie:

YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax

 

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

 

Miesto: Slovenská 49, Meditačné centrum “UŽÍVAJ”, Prešov

Kedy: 28.3.2018,  17.30 – 20.30

Cena:  20 eur, (pár 30 eur)

 

PROSÍM PRIHLÁSTE SA TU:

Error: Contact form not found.