28.5. Osobné poslanie, prednáška s ukážkou psychofonetickej práce

Milí priatelia,
s radosťou vás pozývame na ďalšie stretnutie s veľmi “živým” a inšpiratívnym lekorom Yehudom Tagarom, zakladateľom psychofonetiky – metódy osobného rozvoha.

Vnútorná nezamestnanosť pôsobí ako choroba. Kedysi sa tomu, čo dnes nazývame zamestnanie, profesia, práca a kariéra, hovorilo „volanie“ alebo Povolanie – hlas volajúci človeka do služby. Hlboko vnútri každý vie, že existuje osobitná úloha, ktorá čaká na splnenie, zvláštny dar, ktorý má byť daný, špeciálna vnútorná bytosť, ktorá sa má narodiť nájdením toho vlastného Po-volania. Pôrodný proces často vyžaduje kvalifikovanú „pôrodnú asistenciu“. Psychofonetika je metóda na to, aby si človek vedel poradiť sám na základe svojich vlastných vyšších zmyslov imaginácie, intuície a inšpirácie. Je to spôsob, ktorý učí, ako prevziať zodpovednosť za svoj život. Poskytuje inovatívny prístup k odbornému poradenstvu, ktorý prepája vnútorné uzdravenie, tréning, zdroje a misiu, a nasmeruje k hľadaniu vhodného vonkajšieho tréningu a vonkajšieho zamestnania. To obnovuje prirodzenú súvislosť medzi rozvíjaním vnútorného bytia a hľadaním svojho vonkajšieho profesijného uplatnenia.

O lektorovi:
Lektor Yehuda Tagar /Austrália, Anglicko, Maďarsko, SR/ je zakladateľ Psychofonetiky – metódy osobného rozvoja, ktorá vyuzíva tvorivé sily imaginácie, intuície a inšpirácie. Momentálne pôsobí ako hlavný lektor v Škole empatie v Košiciach a Bratislave. viac info na www.pace.sk
Na spoločnom stretnutí sa budeme venovať téme „volania“ Povolania v našom živote. Súčasťou prednášky je diskusia, vítané sú preto vaše osobné otázky týkajúce sa možno práve toho vášho osobného „volania“. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi. Jednoducho povedané, kto má chuť pohnúť touto témou vo svojom živote, má na to vytvorený priestor:)

Prednáška bude prebiehať v anglickom jazyku s tlmočením.

Detaily podujatia:

Kde: Experientiapresov, Slovenská 49
Kedy: Utorok 28.5., 18:00 – 21:00
Príspevok za prednášku: 15eur/osoba

Na prednášku je potrebné prihlásiť sa VOPRED a to správou cez fb alebo mailom na experientiapresov@gmail.com.
Počet miest je obmedzený a vyššie uvedené prihlásenie považujeme za záväzné. V prípade, že sa vám zmení situácia a nebudete môcť prísť, informujte nás prosím deň vopred.

Pre všetkých zúčastnených bude prichystané malé občerstvenie.

Tešíme sa na vašu prítomnosť:)..

Facebook event: https://www.facebook.com/events/2376524659292248/