29.1.2021 Ako premeniť stres na vnútornú silu (online)

Online prednáška.
Ako zvládnuť ťažké situácie a ako nespadnúť do unáhlených reakcií, hnevu alebo beznádeje. Ako nebyť obeťou stresových faktorov.

Poznáte to? Dcérka vám ide rozobrať byt, lebo potrebuje ísť von. Syn má sedieť 3 hodiny na online vyučovaní a bez vašej pozornosti to ani náhodou nezvládne. Vy máte telefonát za telefonátom, e-mail za e-mailom a šéf čaká, že podáte už konečne nejaký výkon, aj keď ste na home office. Vaše príjmy sú obmedzené a budúcnosť je neistá. A zdravie – to vám dnes tiež nikto nezaručí.

⁕ Čo si s tým všetkým počať?
⁕ Ako to využiť?
⁕ Ako vďaka tomu vyrásť a premeniť to na výhodu?

V prednáške sa dozviete, ako sa dá čeliť stresu a zachovať si vnútorný pokoj, aj keď vonku to vyzerá, ako tretia svetová.

Lockdown nám veľa berie, ale niečo aj dáva. Súčasná pandémia vplýva na nás všetkých – na každú komunitu, prácu, domácnosť, rodinu a jednotlivca. Sme nútení byť doma a opatrenia sa neustále menia. Všetko najlepšie a aj najhoršie sa dostáva von v každom z nás.

Ľudstvo je vystresované aj mimo lockdown. 80% až 86% ľudí trpí stresom v práci. Je vedecky dokázané, že stres oslabuje imunitu – tvrdí aj Americká psychologická asociácia. Pričom sila imunity hraje zásadnú rolu v prevencii chorôb: ľudia vystavené stresu majú podstatne vyššiu šancu ochorenia obecne. Naviac stres má vplyv aj na ostatné oblasti života.

✪ Pomocou psychofonetiky sme objavili najväčšie stresory v živote: strach, úzkosť, panika, hnev, nenávisť, negativita voči sebe a iným, konflikty, prepracovanosť, sebazanedbávanie, sebakritika, beznádej, depresia.

✪ Yehuda Tagar cez psychofonetiku vám predstaví procesy, pomocou ktorých ich dokážeme prekonať, mať ich pod kontrolou. Prekážku zároveň môžeme využiť na náš osobný rozvoj – čo je v strede záujmu psychofonetiky.

Sledujte nás na Facebooku v živom vysielaní Školy empatie.
Prednáška je zadarmo.
29.1.2021 piatok o 18:00
FB event: https://www.facebook.com/events/179014157325851/

Psychofonetika je metóda sebauvedomenia a sebakontroly. Pri práci so stresom umožňuje ľuďom identifikovať a premeniť hlboké psychologické stresory, ktoré oslabujú imunitu. Umožňuje ľuďom zvládať stres, liečiť samého seba a kreatívne tvoriť svoj život ďalej.
Yehuda Tagar je kouč, counselor a terapeut, je zakladateľom psychofonetiky a hlavným lektorom v Škole empatie.
_____________________
Štúdium Školy empatie: http://bit.ly/skola-empatie-studium
Workshopy a prednášky: http://bit.ly/skola-empatie-eventy
Videá: https://bit.ly/skola-empatie-fb-videa