3.7. Sám sebe liečiteľom – liečenie hláskami reči

~ Vnútorný liečiteľ je prítomný  v každom z nás. Je na nás ho rozvinúť a postarať sa o svoje telo. ~

Zdravé telo je určujúcim prvkom kvality nášho života. Akonáhle sa v ňom niečo pokazí, všetko ostatné sa stáva vedľajším. Bolesť, choroba, či poškodenie sa stávajú nevítanými návštevníkmi, ktorých zbaviť sa sa často stáva behom na dlhú trať. Bojom, ktorý nie vždy vyhráme.

Naše telo je vzácny nástroj. Umožňuje nám žiť život, ktorý nám bol daný, realizovať sa, tvoriť, milovať.  Jeho stav však podlieha deštrukčným silám – únave, stresu, zlej životospráve, ale aj nespracovaným zážitkom a emóciám.

Naše telo sa vie s týmito vplyvmi vyrovnávať, robí tak každú noc. Ak je toho ale priveľa, začína boj prehrávať. Objavujú sa bolesti a ochorenia, ktoré sa časom stávajú chronickými. A náš život sa stáva utrpením.

Psychofonetika ja celostne pracujúca metóda, ktorá dokáže za pomoci liečivej sily hlások podporiť prirodzené ozdravné mechanizmy tela, postaviť sa tým deštrukčným a neutralizovať ich.

Pozývame vás na tento jedinečný zážitkový seminár, kde okrem iného sami na sebe zažijete liečivý kúpeľ hlások reči. Zistíte, že máte nástroje, že nie ste bezmocní a naozaj dokážete svojmu telu pomôcť.

Miesto / Location:  BrighterLife Center, Hurbanovo nám.5, Bratislava
Kedy / Time:  3.júl , 18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€

Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:

 


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.