12.3. Ako vziať svoj život do vlastných rúk – BA

a glass ball in front of the sunset

Kouč a psychoterapeut Yehuda Tagar o tom, ako nájsť učiteľa, liečiteľa a lídra vo vlastnom vnútri. Workshop s praktickou ukážkou psychofonetiky – mimoriadne účinnej metódy osobného rozvoja.

S naším vývojom stále častejšie hľadáme svoje vlastné odpovede, svoje vlastné liečenie, svoje vlastné smerovanie. Možno by sa nám páčilo zveriť sa do rúk iným, ale niečo v našom vnútri sa už neuspokojí s odovzdaním autority niekomu inému.

Ako prevziať zodpovednosť za svoj život a naplniť ho?

Vyskúšajte metódu psychofonetiky, ktorá je založená na empatickej sile imaginácie, intuície, inšpirácie. Ide o praktický vzdelávací program pre dospelých, ktorí túžia vziať zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Ponúka nástroje na komunikáciu s naším vnútorným svetom, a tak napomáha osobnej transformácii, sebauvedomeniu a sebaliečeniu.

YEHUDA TAGAR – zakladateľ psychofonetiky, kouč, psychoterapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér zistil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja a terapeutického poradenstva na Slovensku.

Workshop je v angličtine so slovenským prekladom.
Miesto / Location: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava
Kedy / Time:  štvrtok 12.3.,  18:00 – 21:00
Cena / Fee: 20€
Študenti Školy empatie majú vstup zdarma.

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU / PLEASE, REGISTER HERE:


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Banner - zápis do 1. ročníka Školy empatie