4.9. Sedem blokov vôle a rozhodovanie (Prešov)

Milí priatelia,

s radosťou vás pozývame na ďalšie stretnutie s metódou psychofonetiky a jej zakladateľom Yehuda Tagar, Škola empatie v Košiciach s Yehudom Tagarom. Pozornosť budeme tentoraz venovať našej vôli…

Pre niečo sa rozhodneme a napriek dobrej vôli sa nám to nedarí realizovať. Snaha pohnúť sa dopredu a opätovné uviaznutie. Prichádza pocit vyčerpania z neúspešných pokusov. Niekedy dokonca pocit zlyhania. Veď predsa chcem…Nakoniec možno uviazneme v snívaní a odkladáme sny a plány do šuflíka… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

Kto je ten, kto sa rozhoduje? Čo nám bráni robiť veci, pre ktoré sme sa rozhodli? A rozhodli sme sa vôbec…? Čo je to vôľa a čo ju môže blokovať? Dá sa to nejako ovplyvniť?

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, môžete so sebou priniesť svoje osobné otázky a témy v oblasti vôle, rozhodovania a konania, na ktoré sa chcete pozrieť. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi.

O lektorovi:

YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.
Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

Detaily podujatia:

Kedy: Streda 4.9.2019, 18:00 – 21:00
Kde: Experientia, Slovenská 49
Príspevok na podujatie: 15 eur/ osoba
V prípade, že by cena bola prekážkou, napíšte nám prosím.

Prihlasovanie: Na podujatie sa je potrebné prihlásiť vopred, kvôli kapacite priestoru a to prostredníctvom mailu na: experientiapresov@gmailcom alebo zaslaním fb správy do pondelka 2.8.2019.

Pre všetkých zúčastnených je pripravené občerstvenie.

Veľmi sa tešíme na stretnutie a celý proces, ktorý je pred nami:)

Facebook: https://www.facebook.com/events/1389162727903040/