6.5.2018 Od závislosti k skutočným potrebám BA

Od závislosti k skutočným potrebám.

Závislosť je považovaná za niečo čo nám škodí, ubližuje, zraňuje nás či naše okolie, nabaľujú sa na ňu výčitky, vina, hanba, hnev a kopa iných negatív. Ale čo to v skutočnosti je? Čo ju spôsobuje a ako sa k nej dá pristúpiť prakticky? Kedy je treba sa jej zbaviť a kedy sa s ňou netrápiť. Kde má svoje hranice?

Napomáhame prekonávanie závislostí s Psychofonetikou© vďaka objaveniu skutočných potrieb, ktoré ich vyvolávajú. Psychofonetika rieši všetky druhy závislostí – fajčenie, alkohol, drogy, hazardné hry, jedlo, sex, pornografia a závislosť na práci, nakoľko sa nezaoberá predmetom závislosti ale jej obsahom – skutočnou príčinou.

Dozvieš sa 3 základné podmienky vzniku závislosti – 3 kroky k oslobodeniu.
Závislosť uspokojuje sekundárnu potrebu prijatím ničivého zvyku. Nahrádza skutočnú potrebu, ktorá bola zablokovaná a potlačená v raných fázach nášho osobného vývoja. Pre zotavenie zo závislosti je potrebné preskúmať vzorce sekundárnych potrieb, objaviť potlačené skutočné potreby a nájsť zdravý, udržateľný spôsob, ako tieto skutočné potreby uspokojovať. Tieto procesy nie je možné plne uskutočniť len prostredníctvom verbálnej konverzácie. Vnútorný život komunikuje s nami neverbálne, prostredníctvom pohybu, vizualizácie a zvukov. To sú základné nástroje Psychofonetiky©, ktoré predstavíme na tejto prednáške a aplikujeme na workshope.

Workshop vedie 

YEHUDA TAGAR – zakladateľ Psychofonetiky, kouč, psychoterapeut. Vedie Školu empatie v Bernolákove, kde učí použitie psychofonetiky pre osobný rozvoj aj pre terapeutickú prax

 

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

 

Miesto: Škola Empatie, Clementisova 20, Bernolákovo
Kedy:  Nedeľa 6.Mája, 18:30 – 21:30
Cena: 15
Eur

 

KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU:

Error: Contact form not found.