14.6. 7 blokov vôle a rozhodovanie (KE)

Niečo si zaumienim, a nie a nie sa do toho pustiť. Alebo mám problém vytrvať. Prokrastinujem.
A skvelá rada “Chce to len pevnú vôľu… Musíš sa prinútiť… Primäj sa…” nepomáha. Prečo? Lebo chcieť nestačí. Ani rozhodnúť sa nestačí… Chce to ešte čosi…

Kto je ten, kto sa rozhoduje? Čo nám bráni robiť veci, pre ktoré sme sa rozhodli? Čo je to vôľa a čo ju môže blokovať? Dá sa to nejako ovplyvniť?

Pre niečo sa rozhodneme a napriek dobrej vôli sa nám to nedarí realizovať. Snaha pohnúť sa dopredu a opätovné uviaznutie. Prichádza pocit vyčerpania z neúspešných pokusov. Niekedy dokonca pocit zlyhania. Veď predsa chcem…
Nakoniec možno uviazneme v snívaní a odkladáme sny a plány do šuflíka… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.

Predstavenie psychofonetiky ako nástroja metodického rozvoja sebaempatie. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov. Praktický workshop o vôli, rozhodovaní a konaní.

Workshop vedie
YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.
Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná

Príspevok: 20 Eur
zľava pre znevýhodnené skupiny
študenti Školy empatie zdarma

kontakt: 0948216772 Jana
KAPACITA JE OBMEDZENÁ, PRIHLÁSTE SA PROSÍM TU:
pace.slovakia@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/events/1404335393024470/