Holistický koučing pre vnútornú premenu

SEMINÁR s Yehudom Tagarom v rámci Školy empatie otvorený aj pre verejnosť.
Je súčasťou výuky študentov v prvom ročníku Školy empatie a pre verejnosť je dostupný online.

 

Využite možnosť spoznať kombináciu hlbokej psychologickej práce s klientom, ktorá na rozdiel od dlhodobej psychoterapie za krátky čas umožňuje klientovi zlepšiť svoj život a stať sa viac sám sebou.

Pre koho je seminár určený?

Pre všetkých, ktorí chcú byť viac sami sebou v tom, čo robia. Je tiež určený pre ľudí, ktorí sa chcú dostať von z obmedzení z minulosti a súčasnosti, aby tak mohli napĺňať svoj potenciál.

Dozviete sa:

– ako sa dá spojiť koučing s hlbokou osobnou premenou
– čo sú podstatné rozdiely medzi koučingom a psychoterapiou
– prečo práve PSYCHOFONETIKA môže byť tým správnym nástrojom

Predstava koučingu a hlbokej osobnej premeny sú zvyčajne protichodné. Koučing je považovaný väčšinou za krátkodobú intervenciu, ktorým je možné zlepšiť výkon v živote či v práci. Je zameraný na ľudí, ktorí sú plne fungujúci, ale chcú byť úspešnejší.

Psychoterapia je považovaná za dlhodobú terapiu často bez konca a je určená pre ľudí, ktorí majú problém v oblasti psychiky. Tieto predstavy ohľadom koučingu a psychoterapie je ťažké meniť, aj keď je veľa koučov, ktorí chcú ísť s klientom hlboko a veľa psychoterapeutov chce zlepšiť výkon svojich klientov v krátkom časovom horizonte.

Pozývame Vás na seminár, kde vám predstavíme holistický koučing.

Psychofonetika je metóda, ktorá spája koučing s hlbokou osobnou premenou. Kombinuje krátkodobú akciu koučingu a psychoterapiu na hlbokej úrovni – to kľúčové z oboch. Voláme ju aj ‘osobný rozvoj či rozvoj duše’.

Psychofonetika dokáže byť takouto kombináciou vďaka jej schopnosti zapojiť hlbokú dimenziu inteligencie človeka: imaginácia, inšpirácia a intuícia, uvedomenie si tela, pohyb a gesto, vizualizácia a hlásky ľudskej reči.

Je vytvorená tak, aby klient mohol prevziať hlavnú rolu v nastavení účelu, smerovania a intenzity sedenia. Tiež ponúka klientovi praktické procesy, ktoré si so sebou vie vziať domov a pokračovať v nich.

Je to tréning, ako sa stať vlastným liečiteľom, lídrom a učiteľom na celý život.

➡Kedy: piatok 28.1.2022, 18.00 – 21.00
➡Kde: platforma Zoom. E-mail s linkom dostanete deň pred podujatím
➡Cena: 15 EUR
➡Lístky: tickpo.sk
➡Hlavný lektor: Yehuda Tagar

FB udalosť

Seminár sa skladá z prednášky, diskusie a ukážky psychofonetickej práce.

Prebieha v angličtine s profesionálnym prekladom do slovenčiny.

30 minút po začatí seminára sa skupina uzavrie kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.

Tešíme sa na Vás!