ĽUDSKÉ TELO – Zázrak stvorenia (Dni otvorených dverí)

Online seminár s Yehudom Tagarom –

súčasť Dní otvorených dverí v Škole empatie.

Vstup voľný. Je potrebné sa dopredu zaregistrovať.

Ľudské telo ako učiteľ, liečiteľ, mentor harmónie a rovnováhy. Vo svetle psychofonetiky

Na tomto seminári Yehuda Tagar predstaví a demonštruje, ako môžeme využiť uvedomenie si tela pri liečení a aktivovať svoju telesnú múdrosť prostredníctvom psychofonetiky.

Vedeli ste, že len jeden systém na Zemi sa môže rovnať dokonalosti, vynaliezavosti, sofistikovanosti a komplexnosti biosystému planéty Zem? Ľudské telo.

Vo svojej forme a funkcii predstavuje každý aspekt života na Zemi. Vo svojej biochémii, organizácii, živote, anatómii a funkcii, ľudské telo predstavuje všetky 4 kráľovstvá prírody, zverokruhové a planetárne rezonancie a všetkých 11 hlavných fyziologických systémov: kardiovaskulárny, tráviaci, endokrinný, imunitný, svalový, nervový, obličkový, reprodukčný, dýchací a kostrový.

K tomu všetkému – umožňuje vedomie, sebauvedomenie, osobnosť a individuálnu spiritualitu. Vidíte tú komplexnosť? Áno, ľudské telo je dokonale stvorené.

V porovnaní s tým je ľudská duša stále v primitívnom ranom štádiu stvorenia, stále sa vynára zo skupinovej duše do individuality, s množstvom chaosu medzi tým.

V psychofonetike neustále rastie náš intímny vzťah s vlastným telom, čo umožňuje neustále sebavzdelávanie a liečenie. Ľudské telo je pre nás nástrojom zmyslu, ktorý umožňuje duši žiť v čase, priestore a hmote.

Na tomto seminári Yehuda Tagar predstaví a demonštruje, ako môžeme využiť uvedomenie si tela pri liečení a aktivovať svoju telesnú múdrosť prostredníctvom psychofonetiky.

Seminár sa bude skladať z úvodu a vysvetlenia témy, praktickej ukážky a priestoru pre diskusie a otázky.

Vstup voľný. Je potrebné sa dopredu zaregistrovať.

➡Registrujte sa: TU
➡Celá udalosť bude prebiehať cez Zoom. Link vám pošleme deň pred udalosťou.
➡Seminár bude prebiehať v uzavretej skupine. Je možné sa pripojiť behom prvých 15 minút, potom sa skupina uzavrie, kvôli vytvoreniu bezpečného priestoru pre zúčastnených.

Tešíme sa na Vás!

Hlavný event Dní otvorených dverí
_____________________
Celoročné štúdium Školy empatie: http://bit.ly/skola-empatie-studium