fbpx

PORADENSTVO


 

PORADCOVIA

OSOBNÉ KONZULTÁCIE – INDIVIDUÁLNE SEDENIE, PORADENSTVO PRE KOLEKTÍVY


YEHUDA KARABO TAGAR

Z
akladateľ, tvorca psychofonetiky, metódy poradenstva osobného
a organizačného rozvoja. Psychoterapeut a tréner psychoterapeutov, pôsobí v Európe, Afrike a Austrálii. Riaditeľ Psychophonetics Institute International (výskum, vývoj, medzinárodná spolupráca), Riaditeľ BECOME – British College of Methodical Empathy, Riaditeľ Persephone College UK, Prezident PACE – Psychosophy Academy of Central Europe (Budapest, Bratislava, Praha), Predseda Association for the Promotion of Artistic Therapies a International Association of Psychophonetics Practitioners (IAPP). Už takmer 30 rokov sa venuje tvorbe a rozvoju tejto modality, ako cesty vedomej evolúcie pre jednotlivcov i kolektívy.
Yehuda Tagar je na Slovensku približne každé 2 mesiace a je možné vopred sa objednať na konzultáciu s ním. Stretnutie prebieha v angličtine, ak anglicky nehovoríte, môžete si priviesť tlmočníka alebo ho zabezpečíme my.

 

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIUOSOBNÉ KONZULTÁCIE POD SUPERVÍZIOU


Ponúkame možnosť poradenského rozhovoru s praktikujúcimi študentmi a absolventami Školy empatie – Školy psychológie slobody. Súčasťou štúdia je práca s klientmi. Študenti – poradcovia sú oprávnení praktikovať psychofonetické poradenstvo pod supervíziou nasledovne: absolventi prvého ročníka – Empatický rozhovor (konverzačná fáza), absolventi a študenti druhého a tretieho ročníka celú metódu. Supervíziu nad procesom vykonáva Yehuda Tagar formou konzultácií s praktikujúcimi študentami – poradcami.


BLANKA LICHTNEROVÁBLANKA LICHTNEROVÁ
Pracovala som v poradenských firmách na pozíciách v oblasti financií a personalistiky. Po narodení syna som sa začala zaujímať o alternatívy, vyštudovala som 4-ročné vzdelávanie waldorfskej pedagogiky pre predprimárny vek a s kolegyňami sme založili druhú waldorfskú škôlku v Bratislave. Venujem sa organizácií a lektorovaniu waldorfského vzdelávania predprimárnej pedagogiky v spolupráci so zahraničnými lektormi, spoluorganizujem Školu Empatie – štúdium psychofonetiky na Slovensku. Psychofonetiku študujem a praktikujem, pretože dáva praktické nástroje na riešenie ťažkostí a osobný rast pri absolútom rešpektovaní osobnej slobody.
blankalichtnerova.sk

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIUSTANKA MIKOVÁStanka Miková
Ako lektorka osobnostného rozvoja pracujem od roku 2002 v rôznych sférach – predovšetkým v neziskovom sektore a v biznise.
Individuálne a párové terapie som pridala v roku 2014, dovtedy mi chýbali nástroje na preniknutie do hĺbky podstaty problému duše.
Verím, že sme tu pre vlastný osobný rozvoj umožňujúci duchovný rast nášho JA.
A tomu napomáham svojou prácou cez hlboké ľudské stretnutia s vedomou empatiou.
Za každým mrakom je slnko, ale žiadna cesta nie je len slnečná. Na osobnú transformáciu potrebujeme odvahu pozrieť sa tam kdesi do tmy, kde sa sami väčšinou neodvažujeme. Na to som tu, poskytnem oporu a „blízku dušu“ na Tvojej ceste za Tvojim svetlom cez Tvoju temnotu.
Pracujem v Mariánskych Lázňach.
www.selfdevelopment.sk

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


 

JANA KORMÚTHOVÁ

Pre lepšie pochopenie mnohých životných udalostí a výziev som začala navštevovať Školu empatie. Som absolventkou tretieho ročníka. Znalosti a skúsenosti sa snažím aplikovať do svojho života. Aktívne robím poradenstvo pre klientov už dva roky. Som mama a manželka a mám dve deti. Svoju činnosť rozvíjam aj pre združenie Pohodovo, kde krátkymi príspevkami chcem čitateľom priniesť zamyslenie, radosť a podporu pre pohodový život.
http://pohodovo.sk/author/jana/

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU

 

ďalšie profily postupne doplníme