PSYCHOFONETIKA – PSYCHOLÓGIA SLOBODY

Prednáška Yehudu Tagara na EZOFESTE zdravia v Košiciach.

Tentokrát o tej najväčšej filozofii každého človeka, psychológii vlastnej, skutočnej SLOBODY.

Osobná transformácia skrz inteligenciu srdca a empatiu.

Naša vnútorná sloboda je ako prázdna kniha, ktorú si píše každý sám. A práve psychofonetika môže byť sprievodcom na ceste k filozofii slobody.

Základom psychofonetiky je vidieť, počuť a vnímať ľudskú bytosť z jej vlastného uhla pohľadu.

Je novou formou holistického poradenstva, tréningu a psychoterapie. Je metódou sebauvedomovania a znovuobnovenia celej ľudskej bytosti – tela, životných síl, duše a ducha – umožňujúca prevziať kontrolu nad svojím vnútorným aj vonkajším životom.

Je založená na znovuobjavení psychosofie Rudolfa Steinera. Podporuje úsilie individuálneho ľudského ducha, aby prevzal kontrolu nad svojím vnútorným a vonkajším životom a rozvinul ho na vyššiu úroveň.

Prednášajúci YEHUDA TAGAR – terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Ako divadelný režisér objavil, že v geste a hláskach sa skrýva terapeutický potenciál. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Kedy: sobota 7.5.2022, 14.15 – 15.00
Kde: EZOFEST zdravia, Jedlíkova 7, Košice

Tešíme sa na vás!

Prebieha prihlasovanie do Košíc na 1.seminár základného kurzu v holistickom koučingu
_do 25. mája 2022_ 

Viac informácií »