fbpx

Poradcovia


 

PORADCOVIA

OSOBNÉ KONZULTÁCIE – INDIVIDUÁLNE SEDENIE, PORADENSTVO PRE KOLEKTÍVY


YEHUDA KARABO TAGAR

Z
akladateľ, tvorca psychofonetiky, metódy poradenstva osobného
a organizačného rozvoja. Psychoterapeut a tréner psychoterapeutov, pôsobí v Európe, Afrike a Austrálii. Riaditeľ Psychophonetics Institute International (výskum, vývoj, medzinárodná spolupráca), Riaditeľ BECOME – British College of Methodical Empathy, Riaditeľ Persephone College UK, Prezident PACE – Psychosophy Academy of Central Europe (Budapest, Bratislava, Praha), Predseda Association for the Promotion of Artistic Therapies a International Association of Psychophonetics Practitioners (IAPP). Už takmer 30 rokov sa venuje tvorbe a rozvoju tejto modality, ako cesty vedomej evolúcie pre jednotlivcov i kolektívy.
Je možné sa objednať na konzultáciu, či psychofonetický counseling s Yehudom Tagarom. Stretnutie prebieha v angličtine, ak anglicky nehovoríte, môžete si priviesť tlmočníka alebo ho zabezpečíme my

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU

Ponúkame možnosť poradenského rozhovoru s praktikujúcimi študentmi a absolventami Školy empatie – Školy psychológie slobody. Súčasťou štúdia je práca s klientmi. Študenti – poradcovia sú oprávnení praktikovať psychofonetické poradenstvo pod supervíziou nasledovne: absolventi prvého ročníka – Empatický rozhovor (konverzačná fáza), absolventi a študenti druhého a tretieho ročníka celú metódu. Supervíziu nad procesom vykonáva Yehuda Tagar formou konzultácií s praktikujúcimi študentami – poradcami.


BLANKA LICHTNEROVÁBLANKA LICHTNEROVÁ
Vyštudovala som psychofonetiku a waldorfskú pedagogiku, pretože mi dávajú možnosť ísť do hĺbky a k pravde. Pracujem s jednotlivcami i skupinami už takmer 15 rokov. S rodičmi a malými deťmi, s dospelými, ktorí sa ocitli na väčších či menších životných križovatkách.
Potrebujeme byť úplní, autentickí, v harmonických vzťahoch a zmysluplnej práci. Čím sme viac sami sebou, tým viac sme darom pre ostatných. Som presvedčená, že každý z nás má svoju úlohu, svoj prínos pre svet, svoje miesto v ňom.
Budem Vás s láskou a rešpektom sprevádzať na dobrodružnej ceste za poznaním a pozitívnou zmenou a pomôžem Vám nájsť Vaše vlastné riešenie.
Pracujem v Bratislave a okolí, Nových Zámkoch, príležitostne v Košiciach. Rozhovor môžeme viesť v slovenčine, angličtine alebo nemčine.
blankalichtnerova.sk

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


STANKA MIKOVÁStanka Miková
Ako lektorka osobnostného rozvoja pracujem od roku 2002 v rôznych sférach – predovšetkým v neziskovom sektore a v biznise.
Individuálne a párové terapie som pridala v roku 2014, dovtedy mi chýbali nástroje na preniknutie do hĺbky podstaty problému duše.
Verím, že sme tu pre vlastný osobný rozvoj umožňujúci duchovný rast nášho JA.
A tomu napomáham svojou prácou cez hlboké ľudské stretnutia s vedomou empatiou.
Za každým mrakom je slnko, ale žiadna cesta nie je len slnečná. Na osobnú transformáciu potrebujeme odvahu pozrieť sa tam kdesi do tmy, kde sa sami väčšinou neodvažujeme. Na to som tu, poskytnem oporu a „blízku dušu“ na Tvojej ceste za Tvojim svetlom cez Tvoju temnotu.
Pracujem v Mariánskych Lázňach.
www.selfdevelopment.sk

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


EVA ŠRÁMKOVÁ
Vystudovala právnickou a ekonomickou fakultu. V roce 2013 se seznámila s psychofonetickou terapií, kterou začala od roku 2014 studovat ve Škole empatie pod vedením zakladatele Psychofonetiky Yehudy Tagara. V roce 2015 začala v rámci studia praktikovat pod supervizí psychofonetická poradenství.
Postupně získala Certifikát “Mentor pro osobní udržitelnost”, diplom “Holistické poradenství a koučing” a “Diplom v poradenství osobního rozvoje a metodické empatie”. V roce 2019 dokončila studium na Škole empatie pod Psychosophy Academy of Central Europe a získala Postgraduální diplom – Psychofonetický trenér pro osobní rozvoj.
Je instruktorkou jógy II. třídy (certifikát Český svaz jógy) a certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues (Level I., II. a III.).
Pravidelně praktikuje jógu od roku 2006. Od roku 2014 vede lekce integrální jógy, kurzy jógy pro muže a od roku 2016 lekce hormonální jógy pro ženy. V roce 2017 založila v Šumperku Centrum hormonální jógové terapie a Psychofonetiky, kde vyučuje hormonální jógu a poskytuje psychofonetická poradenství a terapie. Pořádá workshopy seberozvoje, jógové semináře a pobyty, spojené s Psychofonetikou a seberozvojem. V rámci Psychofonetiky nabízí individuální terapie, párové terapie, skupinové workshopy, přednášky a koučování jednotlivců i skupin. Působí převážně v Šumperku a v Praze.
www.jogajinak.cz

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


 

OSOBNÉ KONZULTÁCIE POD SUPERVÍZIOU


ZUZANA KYSELICOVÁ

Som výtvarník a pedagóg.
Aktuálne pôsobím na Waldorfskej škole, venujem sa arteterapii so seniormi a príležitostnému vedeniu výtvarných workshopov, kde nie je métou výsledok, ale všetky stretnutia so sebou samým po ceste.
Psychofonetika je pre mňa umelecká, je obhajujúca individuálnu slobodu a pravdu, je rešpektujúca a objímajúca všetky vrstvy a podvrstvy duše… venujem sa jej 8 rokov a stále ma prekvapuje a prináša prvenstvá do môjho života.
Pomáha mi prehĺbiť všetky oblasti v ktorých pôsobím, čeliť problémom a rásť cez ne.
Vždy sa znovu zdvihnúť a ustáť náročné situácie.
Toto, čo funguje pre mňa, ponúkam ďalej.

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


MARTIN UHLÍŘ

Vzdelaním som IT inžinier, ale skúsenosť s psychospirituálnou krízou a vyhorením ma priviedla na cestu väčšieho záujmu o duševné zdravie a témy osobného rozvoja. Som študentom nadstavby tretieho ročníka Psychofonetiky a zároveň pôsobím ako asistent učiteľa na Škole empatie v Bernolákove a v Košiciach. Takisto spolu-vediem psychofonetické workshopy.
Udržiavam si otvorenú myseľ a kritický prístup, hľadám postupy, ktoré fungujú. Mám hlboký záujem o ľudí a ich príbehy, zároveň viem že životná cesta je zriedkakedy bez kotrmelcov a pádov. Veľmi si vážim každého kto naberie odvahu pozrieť sa na svoje životné problémy a snažím sa klientom byť sprievodcom tak, aby sa daná kríza stala príležitosťou pre ich rozvoj. Mojím záujmom je okrem iného rozvoj ľudí v organizáciách a nové typy organizácií.

CHCEM SA OBJEDNAŤ NA KONZULTÁCIU


 

ďalšie profily postupne doplníme