18.2. Psychológia slobody – z otroctva reakcií k vedomému konaniu (KE)

Už sa Vám stalo, že ste vybuchli v hneve a o pár minút na to ste si to nevedeli vysvetliť? Cítili ste sa hlúpo, možno previnilo, možno ste sa aj ospravedlnili, no neubehlo veľa času a v podobnej situácii sa výbuch zopakoval? Áno, je to bežné, sú to situácie ako napríklad
– Kričím na svoje dieťa, ľutujem to, no neviem to ovplyvniť.
– Hnevám sa na partnera/partnerku, aj keď viem, že to nikam nevedie. Skôr mi to škodí než prospieva, no neviem, čo s tým robiť.
– Moje výbuchy zlosti si nevyberám, oni si vyberajú mňa, akoby som to na chvíľu ani nebol ja. Či v práci, či doma, nie som na to pyšný.
Aj keď to môže znieť paradoxne, toto všetko sú príležitosti na hlbšiu komunikáciu so sebou. Ak túto príležitosť využijem, nie len že sa zbavím svojich negatívnych reakcií, stanem sa pánom/paňou svojho konania, ale podarí sa mi spojiť sa so sebou na hlbšej úrovni, budem celistvejším/celistvejšou. No dá sa to urobiť za predpokladu, že sa na seba dokážem pozrieť.
Psychofonetika poskytuje nástroje na to, aby sa človek mohol pozrieť sám na seba a potom urobil želané zmeny. Využíva na to vnímanie tela, spontánne gestá, vizualizáciu a hlásky reči.
Je to metóda osobného rozvoja pracujúca s tvorivými silami imaginácie, inšpirácie a intuície.

Pozývame vás na prednášku a následný workshop, kde budete vidieť, ako s touto témou pracujeme pomocou Psychofonetiky.

Prednáša a workshop vedie Yehuda Tagar, zakladateľ psychofonetiky, terapeut, kouč, lektor vzdelávania pre dospelých v mnohých krajinách sveta, momentálne na Slovensku pôsobiaci v Škole empatie, ktorá pôsobí od októbra 2018 už aj v Košiciach.

prihlasovanie a ďalšie informácie: slovakia@psychophonetics.com
alebo 0948 216 772 Jana
vstup: 20e
50% zľava pre znevýhodnené skupiny
študenti školy empatie vstup zdarma

Prednáška a workshop budú tlmočené do slovenčiny, znalosť angličtiny nie je potrebná.

info na facebooku: https://www.facebook.com/events/284875038825072/